Foristrade me qera 4x4/ Makine me qera 7 vendeshe / rent a SUV/ SUV me qera/ Rent a car in Albania Tirane

Makina me qera 01/02/2023 19:35 Post ID: 96507


Pagesa 45 Euro
Marka | Karburanti Mitsubishi
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2020
Kilometra 30,000
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania - Harta
Lexime 159

⏩ Jepet me qera (cmimi i diskutushem)

🚘 Mitsubishi Oulander 7 vendesh/ 7 Seater

💥 Vitprodhim: 2020

⛽ Motorri: 2.2 nafte ka opsion per te ulur harxhimin (ECO mode)

🚗 Ngjyra: E zeze

✨ Kambio Automatike

👉Specifika te tjera: Klima me 3 zona per secilin rrjesht, Hapje mbyllje me celes, Xhama te zi mbrapa - fabrike, Cruise Control, Limitator Shpejtesie, Ekran me bluetooth, Drita xenon/ LED running light, Sensor Drite/shiu, Goma te reja te sapo vena

✔️ Rezervoni mbi 3 dite

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezevimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera.

📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp!