Jepet me qera Mercedes Benz Viano duke filluar nga 77 euro ne dite Tirane

Makina me qera 21/01/2023 13:40 Post ID: 91239


Pagesa 77 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2012
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 48

📢 Jepet me qera Makina Mercedes Benz Viano duke filluar nga 77 euro ne dite

🚗 Mercedes Benz Viano, 3.0 Diessel

🔓 Viti prodhimit 2012, Automat, 7+1 vende

💰 Cmimi duke filluar nga 77 euro ne dite

📌 Rezervoni mbi 3 dite

📍 Makina mund te merret ne Tirane dhe ne Rinas

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !