Jepet me qera Seat Ibiza duke filluar nga 20 euro dita Tirane

Makina me qera 20/01/2023 14:50 Post ID: 86602


Pagesa 20 Euro
Marka | Karburanti Seat
Karburanti Benzine-Gaz
Kambio Manual
Viti 2004
Kilometra 300,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Kamza, Albania - Harta
Lexime 73

📢 Jepet me qera Makina Seat Ibiza duke filluar nga 20 euro dita

🚗  Seat Ibiza, 2.0 Benzine-Gaz

🎡 Kambio Manuale

🔓 Viti prodhimit 2004

💰 Cmimi duke filluar nga 20 euro dita

📌 Shume e bukur, komode dhe teper ekonomike per ta bere udhetimin tuaj sa me te rehatshem.

📞📲 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !