Jepet makina Benz C-class me qera duke filluar nga 35 euro dita Tirane

Makina me qera 11/02/2024 12:22 Post ID: 63156


Pagesa

35 Euro

✴ Rezervime minimale 3 dite e lart
✴ Mundesi udhetimi Udhetime nderkombetare jashte shtetit
Marka Makine-Veture Mercedes-Benz, Viti 2010 , Karburanti diesel-nafte
Kambio Automatik
Kilomentra 110,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 10533

 Jepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita

👉Mercedes-Benz c-class, Kambio automatike, 220 Nafte, Viti 2010

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Customer Review 1

R. Hebeja
Sherbimi i rezervimit
10 pike
Sherbimi i marrjes/dorezimit
9 pike
Gjendja e makines
8 pike