Jepet makina Golf 5 me qera duke filluar nga 14 Euro Dita Tirane

Makina me qera 05/02/2023 09:31 Post ID: 58972


Pagesa 14 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 1608

‚ô¶Jepet makina me qera duke filluar nga 14 euro dita.

Golf 5, viti 2006, motorr 2.0 diesel (140hp), kambio automatike

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

ūüď≤Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#golf_5  #makina_me_qera_ekonomike #makina_ne_rinas  #rent_a_car_in_rinas #volkswagen_for_rent #rental_in_albania  #macchina_a_noleggio_albania #noleggio_auto_in_albania_a_basso_costo