Jepet Golf 6 me qera duke filluar nga 25 Euro Dita Tirane

Makina me qera 24/01/2023 00:34 Post ID: 54277


Pagesa 25 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2009
Kilometra 180,000
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Tirane, Albania - Harta
Lexime 144

💠Jepet makina me qera duke filluar nga 25  euro dita

♦️Golf 6, viti 2009, motorr 2.0 diessel, kambio automatike 

💶Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.