Makina me qera Audi A7 Duke Filluar nga 70 euro dita Tirane

Makina me qera 06/12/2023 18:20 Post ID: 50876


Pagesa

70 Euro

✴ Rezervime minimale 3 dite e lart
✴ Mundesi udhetimi Udhetime nderkombetare jashte shtetit
Marka Makine-Veture Audi, Viti 2013 , Karburanti diesel-nafte
Kambio Automatik
Kilomentra 150,000 Km
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirane - Harta
Lexime 1711

♠Jepet Makina Me Qera  Audi A7 ne Tirane Duke filluar nga 70 euro Dita.

Makina eshte automat motorr 3.0 nafte supercharger

◼Makina eshte full-option.

◼Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📍 Makinen mund ta merrni ne Tirane, Rinas apo destinacione te tjera ne varesi te diteve qe rezervoni. 

📞📲  Rezervoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !