Jepet me qera Mercedes Benz GL duke filluar nga 70 euro dita Tirane

Makina me qera 22/11/2022 12:54 Post ID: 91403


Pagesa 70 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi, Tirane - Harta
Lexime 25

📢 Jepet me qera Makina Mercedes Benz GL duke filluar nga 70 euro dita

🚗 Mercedes Benz GL, 350 Nafte

🔓 Viti prodhimit 2010, Blueefficency

🎡 Kambio Automatike

💰 Cmimi deri ne 10 dite eshte 70 euro dita

📌 Per rezervime me afatgjata, cmimi eshte i diskutueshem.

📍 Makinen mund ta merrni Ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera, pa kosto ekstra.

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !