Jepet me qera Mercedes Benz ML duke filluar nga 90 euro dita Tirane

Makina me qera 21/11/2022 13:25 Post ID: 91401


Pagesa 90 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2014
Kilometra 110,000
Qyteti - Zona Tirane - Brryli/Rruga Bardhyl
Adresa Rruga Arkitekt Kasemi, Tirane - Harta
Lexime 28

📢 Jepet me qera Makina Mercedes Benz ML duke filluar nga 90 euro dita

🚗 Mercedes Benz ML, 350 Nafte

🔓 Viti prodhimit 2014, Blueefficency

🎡 Kambio Automatike

💰 Cmimi deri ne 10 dite eshte 90 euro dita

📌 Per rezervime me afatgjata, cmimi eshte i diskutueshem.

📍 Makinen mund ta merrni Ne Tirane ose Rinas, ne varesi te diteve te rezervimit mund tua sjellim dhe destinacione te tjera, pa kosto ekstra.

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !


#makina-me-qera-per-jashte-vendit