Jepet me qera VIP Mercedes Benz duke filluar nga 150 euro ne dite Tirane

Makina me qera 19/11/2022 11:13 Post ID: 91233


Pagesa 150 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2018
Kilometra 90,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 16

📢 Jepet me qera Makina Mercedes Benz V-Class duke filluar nga 150 euro ne dite

🚗 Mercedes Benz V-Class, 2.5 Diessel CDI

🔓 Viti prodhimit 2018, Automat, 7+1 vende

💰 Cmimi duke filluar nga 150 euro ne dite

📌 Rezervoni mbi 3 dite

📍 Makina mund te merret ne Tirane dhe ne Rinas

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !