Jepet me qera Mercedes Benz E-class duke filluar nga 40 euro ne dite Tirane

Makina me qera 19/11/2022 10:23 Post ID: 91217


Pagesa 40 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 10

📢 Jepet me qera Makina Mercedes Benz E-class duke filluar nga 40 euro ne dite

🚗 Mercedes Benz E-class, 2.2 Diessel CDI

🔓 Viti prodhimit 2007, Automat

💰 Cmimi duke filluar nga 40 euro ne dite

📌 Rezervoni mbi 3 dite

📍 Makina mund te merret ne Tirane dhe ne Rinas

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !