Jepet me qera Toyota Verso duke filluar nga 30 euro ne dite Tirane

Makina me qera 19/11/2022 10:10 Post ID: 91215


Pagesa 30 Euro
Marka | Karburanti Toyota
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 14

📢 Jepet me qera Makina Toyota Verso duke filluar nga 30 euro ne dite

🚗 Toyota Verso, 2.2 Diessel

🔓 Viti prodhimit 2010, Automat

💰 Cmimi duke filluar nga 30 euro ne dite

📌 Rezervoni mbi 3 dite

📍 Makina mund te merret ne Tirane dhe ne Rinas

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !