Jepet me qera Volkswagen Touran 6+1 duke filluar nga 30 euro ne dite Tirane

Makina me qera 20/11/2022 14:07 Post ID: 91212


Pagesa 30 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2010
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 30

📢 Jepet me qera Makina Volkswagen Touran 6+1 duke filluar nga 30 euro ne dite

🚗 Volkswagen Touran 6+1, 2.0 Diessel

🔓 Viti prodhimit 2010, Automat

💰 Cmimi duke filluar nga 30 euro ne dite

📌 Rezervoni mbi 3 dite

📍 Makina mund te merret ne Tirane dhe ne Rinas

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !