Jepet me qera Volkswagen Touran duke filluar nga 40 euro ne dite Tirane

Makina me qera 19/11/2022 09:26 Post ID: 91208


Pagesa 40 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2014
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Harta
Lexime 13

📢 Jepet me qera Makina Volkswagen Touran duke filluar nga 40 euro ne dite

🚗 VolkswagenTouran, 2.0 Diessel

🔓 Viti prodhimit 2014, Automat

💰 Cmimi duke filluar nga 40 euro ne dite

📌 Rezervoni mbi 3 dite

📍 Makina mund te merret ne Tirane dhe ne Rinas

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !