Jepet me qera Mercedes Benz ML duke filluar nga 50 euro dita Tirane

Makina me qera 17/11/2022 21:52 Post ID: 89077


Pagesa 50 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rinas, Albania - Harta
Lexime 41

📢 Jepet me qera Makina Mercedes Benz ML duke filluar nga 50 euro dita

🚗 Mercedes Benz ML, 320 Nafte

🔓 Viti prodhimit 2007

🎡 Kambio Automat

💰 Cmimi duke filluar nga 50 euro dita

📌 Cmimi i makines percaktohet ne varesi te diteve qe rezervoni

📍 Makinen e merrni dhe e dorezoni ne Aeroportin Nene Tereza.

📞 Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ne WhatsApp !