Jepet makina B Clas me qera duke filluar nga 30 euro dita Tirane

Makina me qera 10/11/2022 15:49 Post ID: 68638


Pagesa 30 Euro
Marka | Karburanti Mercedes-Benz
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2007
Kilometra 130,000
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 341

Jepet makina B Clas me qera duke filluar nga 30 euro dita

B Clas me kambio Automatike , viti 2007 nafte

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

📲📞Per rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne whatsapp:


#B_class_me_qera  #makina_me_qera_tirane #car_for_rent_diessel #automatic_car_for_rent #noleggio_auto_in_albania_10_giorni #noleggio_auto_in_albania_prenotazione