Jepet Makina Volkswagen Touran 6+1 me qera duke filluar nga 35 euro/dita. Tirane

Makina me qera 14/11/2022 18:43 Post ID: 59646


Pagesa 35 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2006
Kilometra 200,000
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 219

โ—ผJepet makina me qera duke filluar nga 35 euro dita

Volkswagen Touran 7 vende, Kambio Automatike, Nafte, Viti 2006

Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore

๐Ÿ“ฒ๐Ÿ“žPer rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

#volkswagen_touranย #touran_6+1ย #makina_me_qera_nafte #makina_me_qera_familjare #economic_car_for_rent_in_albania #rent_in_rinas #7_seats_car_for_rent #noleggio_auto_in_albania_7_posti_low_cost #noleggiare_auto_albania