Jepet Golf 7 Me Qera Duke Filluar Nga 40 euro dita. Tirane

Makina me qera 06/01/2023 12:39 Post ID: 57719


Pagesa 40 Euro
Marka | Karburanti Volkswagen
Karburanti Nafte
Kambio Automatik
Viti 2015
Kilometra 150,000
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 413

⏩Jepet makina me qera duke filluar nga 40 euro/dita 

🔺Golf 7, viti 2015, kambio automatike, nafte 

💷Cmimi i makines ndryshon ne baze te muajit dhe kohezgjatjes se qerase ditore.

📳📞 Per me shume info dhe rezervime kontaktoni ne numrin tone te telefonit.