🚗 makin benzin gaz

🕵 Online 10 lexues | ⏳ 10 njoftime ne pritje |

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilomentra

12.04.2024 (18:54):Shitet makina cclass benzin gaz 2012 ne gjendje perfekte xhenerike dhe estetike e sapoardhur e targuar me letra te sapopaguara per 2 vjet dhe kualidim..impiant lovato 1200 euro garanci 3 vjet..makina ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
250,000 Kilomentra

19.03.2024 (14:46):📢 shitet makina bmw 730 li per 12.700 euro👉 viti prodhimit fundi 2013👉 3.0 benzin (pa taks luksi)👉 264.000 km👉 dyert me thithje,baxha👉perde panel, kamer parkimi👉 navigator👉 bag...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2019 Viti
90,000 Kilomentra

18.03.2024 (22:09):📢dhenbsp;shitet makina bmw x5 xdrive50i👉 viti prodhimit fundi 2019👉4.4 benzin👉94.000 km👉panorama ,kamera 360grad👉xhama te zinj origjinal👉navigator👉dyer me thithje👉start stop...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Tjeter ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilomentra

03.03.2024 (09:56):🚨 shitet makinadhenbsp;gmc yukondhenbsp;👉viti prodhimit 2015👉6.2 benzin+gaz👉147.000 km👉 letrat te paguaradhenbsp;👉cmimi- 44.700 euro i diskutueshem✔ opsionedhenbsp;shtese: navigato...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilomentra

27.02.2024 (11:41):Makina ne gjendje te perkryer, benzine, motor 2 me zinxhir, mundesi konvertimi ne gaz, full panoramike, sallon lekure e zeze, prodhim i personalizuar, pasqyra elektrike, klm 225, performance dritash, ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2016 Viti
110,000 Kilomentra

22.02.2024 (12:06):📢shitet makina bmw 750li👉viti prodhimit fundi 2016👉4.4 benzine👉101.000 km👉letrat te paguara💸cmimi-37.700 euro i diskutushem✔opsione shtese: full options,sedile ngrohje ftohje,dyer ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2014 Viti
110,000 Kilomentra

22.02.2024 (11:19):📢shitet makina audi a8l w12 super full👉viti prodhimit fundi 2014👉6.3 benzine👉112.000 km👉marsha ne timon👉letra te paguara💸cmimi-47.000 euro i diskutushem✔opsione shtese: lungo, b...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2019 Viti
90,000 Kilomentra

22.02.2024 (11:10):📢shitet makina bmw x5 xdrive50i👉viti prodhimit fundi 2019👉4.4 benzin👉94.000 km👉sapo targuar💸cmimi-65.500euro i diskutushem✔opsione shtese: panorama , kamera 360grad, xhama te zinj ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
150,000 Kilomentra

08.02.2024 (15:56):Makina ne shitje fiat idea me kambio manuale benzin gaz ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga italia.dokumenta te rregullta te paguara ne dhjetor.tel 0695311807...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2019 Viti
70,000 Kilomentra

05.02.2024 (11:09):📢 shitet makina bmw per 67.700 euro  🚗 bmw 750 i x drive  👉 viti prodhimit 2019  ⛽ 4.4 benzine  🧭 68.000 km  💸 cmimi 67.700 euro (i diskutueshem) ✔ opsionet s...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilomentra

23.04.2024 (21:54):Shitet bclas 200 automat, viti 2007, në gjëndje shumë të mirë, sensor parkimi, cd, bagazhier, komanda në timon, goma sportive, disqe alumini. etj....Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Toyota ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
180,000 Kilomentra

23.04.2024 (21:18):-shes toyota yarisdhenbsp;-viti 2007-kambio automat-184’000 km-motor 1.4 nafte-vaj, filtra te saponderruara-goma te reja-siguracion+kolaudim deri ne janar 2025-makine shume ekonomike-cmimi 4’700 e...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilomentra

23.04.2024 (14:39):Makine mercedes benc...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2020 Viti
90,000 Kilomentra

23.04.2024 (13:16):Audi a6 200 naft viti 2015 kilometrat 85 000 automatic 7g fener matrix eco stat stop fiket ne semafor ndezje fikje star stop me buton baxho xhami sensor parkimi para mbrapa kamer parkimi sallon lekur ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2020 Viti
200,000 Kilomentra

23.04.2024 (12:58):Mercedes benz b klas 180 naft kamio automamtike 8gr f1 sensor parkimi kamer 360 grad kamer parkimi distronik frenon vet ne raste rreziku sedilje me levizje memorje tek dera ambient light me 30 ngjyra ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
300,000 Kilomentra

23.04.2024 (12:12):Benz c-class avangard6600 euro ( i diskutueshem )c-class 2008 avangard220 nafte - automatcmim okazionblere ne gjermanigjendje te shkelqyer-goma te reja 100%-pasqyra me palosje-navi i madh-ngjyre gri-v...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilomentra

23.04.2024 (12:11):✇ marka: mercedez-benz🚗 modeli: kanadez🗓️ viti: 2006🗜️ motor: 2.3v6⛽ karburanti: benzin-gaz🕹️ kambio: automat📲 : +393444443205💸 cmimi:i diskutushem📍 vendndodhja: fier...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

23.04.2024 (12:09):Lloji: evo 220cdi viti: 2008 numri telefonit: +355 68 261 2067 motorri:220 naft taksa:dhjetor 2024 siguracion:dhjetor 2024 kolaudim:dhjetor 2025 cmimi:6300€ kambio:automatike klima dixhital...Lexo detajet

3,700 Euro - Tirane - Alfa Mito

❱ Makina ne shitje ❱ Alfa Romeo ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
200,000 Kilomentra

23.04.2024 (11:00):1.6 naft...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilomentra

23.04.2024 (10:57):Shitet fiat bravo 1.9 multijet i vitit 2007kilometra 126.000 origjinaledhenbsp;manual 6+rsensor parkimi mbrapa150 hpblututh/aux/cddrita ledxhama te zinj me leje 5 vitecdo gje funksionalee perdorur 1.5...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilomentra

23.04.2024 (07:50):*viti prodhimit – 2015*motorr – 3.0 biturbo*karburanti – nafte* 313 hp*full panoramik* kamer parkimi* marsha ne timon f1 +/-* sedilje me ngrohje* start dheamp; stop* full led adaptive lights* na...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Opel ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilomentra

23.04.2024 (07:04):Shes opel astradhenbsp;...Lexo detajet

8,500 Euro - Berat - Passat R-line

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilomentra

22.04.2024 (21:01):Passat 20131.8 tsi r line210 mij km origjinale me liber sherbimeshi pershtatshem per gas 100%disqe dhe timon r linesendilje me fryrje cfryrje me ngrohjeautomat 7 marsha+rfener me larje kthehen sipas k...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
130,000 Kilomentra

22.04.2024 (20:35):🚨 shitet audi a4 🚨🗓️ viti 2012⛽ 2.0 nafte⏲️ 135.000 km🔴 dogana e paguar☎️ 069 390 1806🔥full optionsdhenbsp;🔥 sallon lekure i zi shum i paster🔥 kamer parkimi mbrapa🔥...Lexo detajet

6,000 Euro - Tirane - Shitet Mazda

❱ Makina ne shitje ❱ Mazda ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2013 Viti
300,000 Kilomentra

22.04.2024 (19:32):Shitet mazda 0683484105...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilomentra

22.04.2024 (18:27):•motor c200 cdi•avangard•navigator i madhdhenbsp;•automat tip-tronic•disqe alumini amgdhenbsp;•sedilje elektrike•panoramik•klima dixhitale me 2 zona•sensor parkimimakina eshte ne gje...Lexo detajet

3,500 Euro - Tirane - Shitet

❱ Makina ne shitje ❱ Hyundai ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2006 Viti
180,000 Kilomentra

22.04.2024 (16:20):Shitet hyundai getz, 1.5 nafte, kambio manuale, viti 2006, 172 mije km origjinale, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, shume pak e perdorur ne shqiperi, kondicioner funksional, xhama dhe pasqy...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilomentra

22.04.2024 (12:09):Shitet makine.dhenbsp; makina shitet per arsye emigracioni....Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Jeep ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

21.04.2024 (23:30):Shitet ose ndrrohetdhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2000 Viti
250,000 Kilomentra

21.04.2024 (19:40):Shitet polo 1.4 nafte vitidhenbsp; 2000 ne gjendje te mir ka nevoj per gjera estetike...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2015 Viti
180,000 Kilomentra

21.04.2024 (18:40):Bmw x5 35i (f15)- 3 benzine twinpower turbo (pa taks lluksi)- pershtatshme per impiant gazi- viti 2015- 174.000 km- tavan xhami panoramik- automatike 8g (comfort, sport, tronic +/-)- kamera 360 grad- ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Hyundai ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilomentra

21.04.2024 (18:26):Shitet hyndai santa fe 4×4 🚨importuar nga italia 🇮🇹🗓️ dhjetor 2008⛽ 2.2 nafte⏲️ 190.000 km🔴 sensor parkimi mbrapa🔴 pasqyra me palosje🔴 sallon lekure🔴 ekran i madh me t...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
250,000 Kilomentra

21.04.2024 (17:35):Dhenbsp;touareg 3.0 tdi2011270 mij origjinaledhenbsp;te gjitha letrat e paguaragoma te rejadhenbsp;sendilje me ngrohjedhenbsp;sendilje fryrje cfryrjedhenbsp;fener me larje sensor parkiminavigator blue...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
130,000 Kilomentra

21.04.2024 (16:31):Shitet⤵️📂marka : audidhenbsp;📂modeli : a4 2.0 tdi📂viti : 2013📂kambio : automatdhenbsp;📂lenda djegese : naftedhenbsp;📂targa : e targuar, siguracion kolaudim, taksa te sapo preradh...Lexo detajet

7,299 Euro - Kruje - Audi A5 2.7

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilomentra

21.04.2024 (13:43):Per me shum infodhenbsp;0685384098...Lexo detajet

6,699 Euro - Kruje - Audi A4

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2009 Viti
180,000 Kilomentra

21.04.2024 (13:27):Audi a42.0dieselmanaule 6+r2008klima bizonalenavigatorcddhenbsp;auxusbfener leddhenbsp;kseni bixenodhenbsp;limitator shpejtsiemakina esht me cdo sherbim te kryerdhenbsp;cmimi i diskutushemdhenbsp;6699...Lexo detajet

1,499 Euro - Kruje - Ford Mondeo

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2003 Viti
250,000 Kilomentra

21.04.2024 (13:22):Shitet ford mondeodhenbsp;2.0 tdcidhenbsp;manuaëe 6+rdieselklima funksionaletaksa siguracion kolaudinm te paguaradhenbsp;per me shum informacion 0685384098...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2002 Viti
200,000 Kilomentra

21.04.2024 (12:18):Lloji: clc automatikedhenbsp;viti:2002numri telefonit: +355 68 261 2067motorri: 2.2 nafttaksa:mars 2025siguracion:mars 2025kolaudim:mars 2026cmimi:2800€kambio:automatikexhama elektrikgoma te rejadis...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2007 Viti
200,000 Kilomentra

21.04.2024 (12:10):Lloji: ford fiestaviti:2007numri telefonit: 0682612067motorri: 1.3 benzintaksa: mars 2025siguracion: mars 2025kolaudim: mars 2026cmimi: 2400€kambio: manualcdo gje funksionalegjendje shum e mir motor...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Benzine-Gaz Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilomentra

21.04.2024 (12:05):Lloji: ford fiestaviti:2007numri telefonit:0682612067motorri: 1.4 benzin/gazcmimi:2400€kambio: manualgjendje shum e mir motorrike xhenerikeestetikedhenbsp;xhamat e zikondisjoner funksionalgomat e re...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ KIA ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
150,000 Kilomentra

21.04.2024 (09:57):🚨 shitet kia sportage 🚨🔴 ful optionsdhenbsp;🗓️ viti 2012⛽ 2.0 nafte⏲️ 154.000 km🔴 dogana e paguar,gati per targa☎️ 069 390 1806🔥 sedilje para ngrohje/ftohte🔥 sediljet ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilomentra

21.04.2024 (08:13):Shitet passat 2014 automat2.0 naftedhenbsp;full optiondhenbsp;e sapo targuarbaxho xhamikeyless gondezje me buton start stopsendiljet para elektrike + memoriesendiljet para me ngrohjedhenbsp;navi i mad...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilomentra

21.04.2024 (01:41):Shitet ford fiesta kambio manual "makina eshte me te gjitha dokumentat te bera siguracion kolaudim deri me 2025vaj filtrat para 4 muajve eshte nderuarka vetem disa gervishje te vogla.kontakt vetem per...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Tjeter ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
1997 Viti
70,000 Kilomentra

20.04.2024 (18:38):Shitet kawasaki kle 500 viti :1997 km: 80k me sherbime te bera ne kohe i mbajtur per merak ardhur nga austria i targuar per here te pare ne shqiperi vaj ,filtra te sapo nderruara ferrota pas t...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilomentra

20.04.2024 (17:16):Fiat ducato frigorifer viti 2012 me dogan te paguar tvshmotor 2.3 naft kamje manual 6 marshedhenbsp;me frigorifer me temperature deri minus 8 gradedhenbsp;gjendje perfekte gati per targadhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2007 Viti
250,000 Kilomentra

20.04.2024 (16:42):Shitet : 📞 0695673065 whatsapp. okazion ▪️ mercedes benz e220 nafte ▪️ viti 2007 ▪️ kambio automatike ▪️ ▪️ sedilje elektrike dhe me ngrohje ▪️ komanda ne timon ▪️ senso...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
1996 Viti
300,000 Kilomentra

20.04.2024 (14:36):Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. me sherbimet te bera te gjitha ne kohe. ka nevoje vetem per nderhyrje te vogla estetike. taksat i perfundojne ne fund te korrikut, siguracioni n...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Smart ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2003 Viti
180,000 Kilomentra

20.04.2024 (13:08):Shitet smart - 2 vendeshprodhim i vitit 2003 - shume ekonomiki mirembajturper me teper informacion me kontaktoni!dhenbsp;...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
250,000 Kilomentra

20.04.2024 (13:01):C 220 naft 2008 super gjendjecmimi: 7 000 € i diskutueshemtel:0696502556super gjendjefull servis2.2 naftviti prodhimit 2008280.000 kilometra origjinalekambio automatikepasqyra te brendshme antiverbu...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Ford ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilomentra

20.04.2024 (12:58):Shitet ford focusdhenbsp;1.4 benzine.viti 2011, i blere ne koncesionar.kilometra total 123.241 km (origjinale).xhama te zi origjinale prej fabrikes (dyert e pasagjerit mbrapa).siguracioni i vlefshem d...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
180,000 Kilomentra

20.04.2024 (12:49):Vw passat cc 2011dhenbsp;•full opsion ✅ •2.0tdi bluemotiondhenbsp;•viti 2011 kambio automatike (dsg)dhenbsp;•180100 kmdhenbsp;•sallon lekure• sendiljet me ngrohje + ftohjedhenbsp;•send...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Hyundai ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
150,000 Kilomentra

19.04.2024 (16:17):Hyundai 2011 disel automatic cmimi i diskutueshem...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
110,000 Kilomentra

19.04.2024 (13:37):- motorr nafte 1.6 , 110 hp- viti prodhimit : 2013- ngjyra : gri e erret- sensore para/mrapa- kamera parkimi- sensore shiu- xhamat e pasem te erresuar- start/stop- sedilje cope- pedale look gti- ferro...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
130,000 Kilomentra

19.04.2024 (12:36):✅audi a4 3 x sline 35 tdi✅viti: 2015-2016✅forca motorrike: 2.0✅karburanti: naftedhenbsp;✅kilometrat: 131.000 km✅kambjo: automatike✅targa: dogane te paguara (gati per targe)📋lista e op...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
200,000 Kilomentra

19.04.2024 (08:56):Volksvagen caddy frigoriferkamje automatdhenbsp;viti 2013 e sapoardhur nga zvicra me dogan te paguar tvshdhenbsp;motor 1.6 naftedhenbsp;me kondicionerdhenbsp;xhama dhe pasqyra elektrikedhenbsp;bluetoo...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Elektrike Karburanti
2024 Viti
10,000 Kilomentra

19.04.2024 (00:47):Kemi licensen e importimit te makinave nga kina ne shqiperi.konkurojm cdo cmim tregu per sasi dhe per porositje me parapages (% negociohet)gjithashtu kemi showroomin ton dhe servisin.ofrojm konsulece ...Lexo detajet

13,000 Dollar - Berat - Shitet W123

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2024 Viti
300,000 Kilomentra

18.04.2024 (18:17):Shitet w123dhenbsp;viti 1982dhenbsp;motorr 200d (naftë)dhenbsp;i restauruar kompletdhenbsp;baxha me hapje nga brendadhenbsp;manual 4+rdhenbsp;sobË funksionaledhenbsp;disqe centra r15 origjinaldhenbs...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Hyundai ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
130,000 Kilomentra

18.04.2024 (18:07):Hyundai tucson 2013 disel automatic cmimi i diskutueshem...Lexo detajet

13,500 Euro - Tirane - Audi A3

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilomentra

18.04.2024 (17:59):Audi a3 2015 disel automatic 160000 km origjinale cmimi i diskutueshem...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
90,000 Kilomentra

18.04.2024 (17:50):Audi a6 quattro dhenbsp;2014 disel automatic 97000 km origjinale cmimi i diskutueshem...Lexo detajet

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim