Shitet Toke ( Kodra e Diellit 1, sa Kalon ) 5000m2 - Qetesi & Privatesi ++ Pamje Panormaike Tirana

Land for Sale 19/06/2024 13:29 Post ID: 99727


Payment

970,000 Euro

Square Feet 5.00 Dynym (Ose 5000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Tirana - Kodra e Diellit
Address Rruga Selita e Vjeter Farke,Shqiperia - Maps
Reads 2526

Shitet Tokë, ( Kodrën E Diellit 1, Sa E Kalon - Rruga Selitë E Vjetër Që Lidhet Me Kopshtin Botanik) Pranë Autostradës -  5000 M2 Me Hipotekë ( Titulli Tokë "Pemtore" )  Qetësi Absolute, Privatësi.


** Me Pamje Te Mrekullushme Mbi Tiranën Dhe Malin Dajt 


Q4378


Të Dhënat :


- Sipërfaqja : 5000m2 ( Me Mundësi Blerje Dhe Më Shumë) 

- Intesiteti : 0.3

- Pdv : Jo

- Ksht : 20%  

- Lartësia Në Kate :  2

- Lartësia Në Metra : 8 M

- Tokë E Verdhë , Në Çertifikatë Pronësie Është Pemtore 


Karakteristikat: 


- Shitet Tokë Sa Kalon Kodrën E Diellit 1 ( Rruga Selitë E Vjetër Që Lidh Kodrën Me Kopshtin Botanik) Pranë Autostradës Tiranë -  5000 M2 Me Hipotekë ( Titulli Tokë "Pemtore") 

- Qetësi Absolute, Privatësi.

- Buzë Rruge Dhe Ka Akeses Në Rrugë *Pamje Mrekullushme Panoramike Mbi Tiranën Dhe Malin Dajt 


Extra:


- Pozicion Strategjik Dhe Perfekt  Për Biznes, Ndërtim Vilash, Apartamentesh Etj Siç - Zone Me Presepktivë Shumë Të Madhe Zhvillimi Dhe Rrijte Të Çmimeve Në Zonë Sidomos Kjo Si Tokë Me Atë Pozicion Dhe Super Pamje Që Ka

- Shumë Pranë Autostradës  


** Çmim Okazion 197€/M²  
Çmimi: 970,000€  ( I Diskutueshem )


Për Më Shumë Info Kontaktoni Në Whatsapp: