OKAZION: Shitet Truall **1000m2 ( Mullet - prane TEGUT ) me Pus UJI te Pishem ++ me Hipoteke Tirana

Land for Sale 03/12/2023 15:13 Post ID: 97555


Payment

105,000 Euro

Square Feet 1.00 Dynym (Ose 1000 m2)
Lloji i Tokes Truall
City - Zone Tirana - Sauk
Address Mullet, Albania - Maps
Reads 1478

OKAZION ----- Shitet Truall në Mullet, prane Teg ++ e Aksesueshme me Rruge te Asfaltuar -Sistem kamerash, rrethim, drita, uje dhe Linje interneti ++ ** Pusi Uji 62m2 i thell +++ Direkt Në Daljen E Parë Nga Autostrada Tiranë - Elbasan ( Pranë Iluminatium )  


Q2974

- Mundesi e Arte per te Blere Toke ne nje vend ku gjen Qetësi Absolute Ajërin e Pastër

- Ka Pamje Të Lirë Drejt Kalasë Së Petrelës 

- me Hipoteke te Rregullte + Pus Uji  

  

- Toka Është E Rrethuar Me Mur Me Plinta Me Beton 

- Toka Ka Sistemin Elektrik & Të Ujit Gati - Çdo Kanalizim Është Bërë - Toka Është Niveluar, Mbjellur Me Bar Dhe Pemë Frutor Të Ndryshëm 

- Pus Uji 62m Të Thellë Me Ujë Të Pijshëm


- Me Hipotekë Të Rregulltë Që Në Hipotekë Është Truall  

- Toka Është Okazion Pasi Nuk Para Shiten Hapësira 1000 M2 Në Atë ZonëÇmimi: 105,000€  *** Okazion  

Tel Ose Whatsapp: