SHITEN 3000 m2 TOKE - TALE, TEK KOMPLEKSI DARDANIA - VILAT Lezha

Land for Sale 20/11/2023 13:35 Post ID: 197607


Payment

450,000 Euro

Square Feet 3.00 Dynym (Ose 3000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Lezha - Qender
Address Ndodhet ne Tale bregdet, 900 m nga Deti, Zone ndertimi - Maps
Reads 5

SHITET TOKE TALE-ZONE NDERTIMI
📍Tek Kompleksi Dardania

ℹ️Info mbi pronen
-Siperfaqe 3000 m2
-Zone Ndertimi 5 Kate
-Super pozicion

Kontakto dhe merr cdo informacion:
📞+

📍STUDIO LEONARDO
Zyra jone ndodhet pas Bashkise Lezhe, Rruga Kallmetit.