SHITEN 2000 m2 TOKE -TALE BREGDET Lezha

Land for Sale 20/11/2023 13:30 Post ID: 197601


Payment

100,000 Euro

Square Feet 2.00 Dynym (Ose 2000 m2)
Lloji i Tokes Toke Bujqesore
City - Zone Lezha - Qender
Address Ndodhet ne Tale bregdet, 900 m nga Deti, Zone ndertimi - Maps
Reads 4

📌SHITEN 2000 m2 TOKE -TALE BREGDET
📍900 m nga DETI

⚠️ ZONE NDERTIMI deri ne 3 kate ⚠️
ℹ️ Toka eshte e rrethuar me mure betoni

📲
Telefono, informohu dhe li nje takim per te pare pronen LIVE!

📍STUDIO LEONARDO
Zyra jone ndodhet pas Bashkise Lezhe, Rruga e Kallmetit.