Siperfaqe toke prej 1800 m2 ne Tirane Tirana

Land for Sale 18/11/2023 18:07 Post ID: 197268


Payment

100,000 Euro NO Commission

Square Feet 1.80 Dynym (Ose 1800 m2)
Lloji i Tokes Truall+Toke
City - Zone Tirana - Ysberisht/Kombinat/Selite
Address Liqeni i Kombinatit - Maps
Reads 90

Shitet nje siperfaqe toke prej 1800m2,rrethuar me avlli dhe peme dekorative dhe ullinj(si ne foto).Toka ndodhet ne nje zone teper te qete per ndertim vile,me nje liqen perpara,zone teper panoramike.Ne hyrje te Kombinatit,kthen ne rrugen"Hamdi Cenoimeri" dhe ngjitesh ne rruge te asfaltuar deri ne koder ku jane ndertuar komplekse vilash.Vend shume i bukur per banim.Toka eshte me certifikate pronesie(dokumentacion i plote).Cmimi 100.000 euro(cmim okazion per zonen dhe nisur edhe nga investimet e kryera ne kete prone).