🏡 kurse profesionale

🕵 Online 12 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Ofroj kurse anglisht a1- b2 online me platformen zoom. metoda te gjitha te oxford dhe cambridge. ora prove falas . niveli permban 33 seanca . ...
21/09/2023 11:05

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Ofroj kurse te gjuhes se huaj frengjisht. kursi zhvillohet online dhe eshte individual. mesimi zhvillohet qe nga bazat e frengjishtes per fillestare deri ne nivelet me te larta per perfeksionimin e ...
20/09/2023 18:25

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Ofrojme kurse anglishte per çdo moshe dhe nivel, online dhe onsite. kurse pergatitore per ielts, toefl; cae;cpe Çmime konkurruese! per çdo pyetje kontaktoni ne nr e meposhtem te telefonit! ju...
07/09/2023 23:00

Zona: Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Kursi profesional 3-mujor "menaxhim biznesi" eshte i shtrire ne 70 seanca dhe ne perfundim te certifikon si menaxher biznesi. certifikata njihet brenda dhe jashte vendit! ne perfundim, akademia leader...
04/09/2023 13:39

Zona: Laprake
Qendra e gjuheve te huaja lingua world ofron kurse te gjuhes gjermane ne grup ose individual nga nje staf mjaft te pergatitur. punohet dhe avancohen njohurite me schreiben , lesen , hören, sprechen...
02/09/2023 17:13

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Kurse dhe trajnime 3 mujore perfitimet ne perfundim te specializimit: • punesim i garantuar • paga te kenaqeshme...
25/08/2023 13:39

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj kurse te gjuhes angleze /detyra shtepie kryesisht nxenes shkollash ( klasa i-xii) vetem gjate fundjavave . e gatshme per te ardhur ne cdo ambjent /zone qe banoni . ...
24/08/2023 22:10

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
...
22/07/2023 19:16

Tirana - Ofroj Kurse

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ofroj kurse profesionale ne gjuhen italiane...
17/07/2023 13:39

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Kurse biologji,kimi, anglisht,frengjisht dhe matematike per te gjitha klasat deri ne klasen e 12.kurset online ose ne shtepine tuaj.ne kemi gjithashtu qendren tone te kurseve.kurset e biologjise dhe ...
09/07/2023 11:22

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Ofroj kurse te gjuhes frenge. kursi zhvillohet online dhe eshte individual. mesimi zhvillohet qe nga bazat e frengjishtes per fillestare deri ne nivelt me te larta per perfeksionimin e gjuhes. sea...
06/07/2023 15:57

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Nje kurs profesional ku çertifikata nuk jepet, por meritohet. praktika mesimore eshte kryesore ne formimin e cdo profesioni, ndaj dhe ne kemi zgjedhur nje staf te kualifikuar dhe me shume vite pervoj...
05/07/2023 16:10

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Ofroj kurse te gjuhes angleze online nga niveli a1-b2. kurset ofrohen vetem online, qe nga femije shkolle qe duan te perparojne deri te te rritur qe duan ta mesojne per te emigruar. ...
03/07/2023 15:56

Zona: Qender
Ofroj kurse te gjuhes angleze individuale dhe ne grup per te gjitha grupmoshat online. suport ne detyrat e shtepise per nxenesit nga klasa 1-9 ...
09/06/2023 22:52

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ofroj kurse anglisht veror per cdo moshe, si dhe pregatitjet per maturen shteterore, ielts, aptis, toeic etc... si dhe per bashkim familjar ne angli. fituesit e llotarise amerikane etj. oraret parad...
07/06/2023 16:25

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Kurse gjermanisht per femije dhe te rritur . kurse individuale dhe ne grupe kontaktoni ne whatsapp. ...
25/05/2023 18:02

Zona: Laprake
Qendra e gjuheve te huaja lingua world ofron kurse te gjuhes gjermane intensive individuale , ofron kurse pergatitore per provimet e ndryshme te gjuhes gjermane( sipas nivelit qe kerkon ambasada ose u...
24/05/2023 23:19

Zona: Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Trajnim per gazetare, moderatore, speaker lajmesh ...
21/05/2023 19:41

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Jam mesuese e gjuhes shqipe dhe ofroj kurse online per nxenes nga klasa e pare deri ne klase te nente....
13/05/2023 18:53

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Ofroj kurse te gjuhes angleze te cdo niveli. mesimi kryhet ne natyre individuale per t’u arrire nje strukture mesimore qe i pershtatet nevojave specifike te nxenesit. mund te kryhet dhe mesimi n...
01/05/2023 19:02

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje