Kurse programimi ONLINE njesoj si ne klase Tirane

Kurse Profesionale 28/09/2022 14:49 Post ID: 84312
Pagesa 20,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Bilal Konxholli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 98
File list: logo-e-re.png,

Qendra e kurseve Adronis ofron trajnime programimi ne gjuhet: C, C++, C#, Java dhe Python.

Trajnimet bazohen ne kurrikula te perditesuara me kohen dhe shume efikase te cilat do ju ndihmojne te mesoni sa me shpejt dhe te beheni programues shume te zote.

Gjithashtu trajnimet qe ofrojme kane kurrikula qe ofrohen nga vete krijuesit e gjuheve te programimit. Kjo do te thote qe ne fund te trajnimit ju do te jeni te afte te merrni nje certifikim nga kompania krijuese dhe njiheni si eksperte te gjuhes.

Per te gjithe ata qe duan te marrin pjese, SEANCA E PARE ESHTE FALAS.

Kurset ofrohen individuale dhe ne grup. Vetem ONLINE.

Nese jeni nje grup, do te keni ulje ne pagese. Nese do te keni nje mik, gjithashtu do te keni ulje ne tarife.

Oraret dhe ditet i zgjidhni sipas deshires.

Per me shume informacione, ju mirepresim te na kontaktoni ne adresen tone te email-it [email protected] ose ne Whats App. KLIKO LINKUN (https://wa.link/dt46im)