QTA – Kurse per gjuhen italiane Tirane

Kurse Profesionale 25/09/2022 21:52 Post ID: 83858


Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Bilal Konxholli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 86

A e dini qe QTA eshte nje qender qe ofron kurse dhe çertifikime nderkombetare te gjuhes italiane 🇮🇹 nga vete universitetet italiane? 🇮🇹🏫
Na kontaktoni 📥 per me shume informacione ose per te marre pjese. Kurset dhe grupet e reja nisin se shpejti. ⏲️
📱 Cel: + / +
📍 Adresa: Rruga "Bilal Konxholli", afer Selvise, Tirane.
Ju mirepresim!