QTA - Kurse ne gjuhen gjermane Tirane

Kurse Profesionale 24/09/2022 18:23 Post ID: 83823
Pagesa 100 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Bilal Konxholli, Tirana, Albania - Harta
Lexime 44
File list: ezgif.com-gif-maker.png,

Tashme te mesosh gjuhen gjermane 🇩🇪 nuk do te jete me e veshtire. QTA ofron kurse te gjuhes gjermane ne te gjithe nivelet dhe per te gjithe grupmoshat ✨ qe zhvillohen nga pedagog 👨‍🏫 shume vjeçare ne mesimdhenien e gjuhes gjermane.
Nxitoni te regjistroheni!
Per me shume informacione, na kontaktoni ne DM ose ne numrat tane te telefonit ☎️ + / +
📍 Adresa: Rruga 'Bilal Konxholli', afer Selvise, Tirane.
Ju mirepresim!