Ofrojme Kurse Per Berber Tirane

Kurse Profesionale 23/09/2022 13:50 Post ID: 83657


Pagesa 15,000 Leke
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Riza Cerova, Tirana, Albania - Harta
Lexime 94

Ofrojme kurse per berber: 

 👉 Ofrojme kurse 3 dhe 6 mujore, me nje staf te kualifikuar

📌 Metoda Bashkekohore 

💺 Ambjente komode dhe te pershtatshme per te zhvilluar kursin

✅ Mundesi punesimi te menjehershme ne baze te arritjeve tuaja

🎓 Ne fund pajiseni me diplome 

💰 Pagesa:  15 000 leke ne muaj

📍 Adresa: Rruga Riza Cerova, 200 metra siper gjimnazit Partizani 

📲📞 Kontaktoni ne numrin tone te telefonit, ose mund  te na vizitoni prane salonit tone.

Ju mirepresim!