The Don Salon ofron Kurse Berberi Tirane

Kurse Profesionale 12/09/2021 14:00 Post ID: 43119


Pagesa Me Marreveshje
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga Riza Cerova, 200 metra siper gjimnazit Partizani - Harta
Lexime 254

The Don Salon prej disa kohesh tashme ofron kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore.

Metoda bashkekohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluar kursin.

Mundesi punesimi te menjehershme ne baze te arritjeve tuaja.

Per me shum kontaktoni ne numrin (cel , whats up).

Mund te na vizitoni prane salonit tone, Rruga Riza Cerova, 200 metra siper gjimnazit Partizani.

Ju mirepresim!