🏡 kredi per shtepi

🕵 Online 123 lexues | ⏳ 10 njoftime ne pritje     Print

146,000 Euro - Shitje Okazion: 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt I V. 2015 - Apt I Investuar & Mobiluar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet ultra apartament 2+1+2wc+ 1 ballkon të madh - kopshti zologjik/ liqeni artificial - tiranë. | apartament perfekt me planimetri perfekte dheme dritë natyrale ( me diell gjatë gjithë kohës ...
📅 Date: 21/03/2023 17:20

53,000 Euro - 🏬 Rruga E Dibres , Perballe Komisariatit Nr 4 , Shitet Apartament 1+1, Bosh, 53,000 Euro 🏬

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏬 rruga e dibres , perballe komisariatit nr 4 , shitet apartament 1+1, bosh, 53,000 euro 🏬 apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gju...
📅 Date: 21/03/2023 13:42

104,000 Euro - Shitet: 1+1 (1min Komp. Dinamo - Kom. E Parisit) Pllt I Ri (kati 1) I Mobiluar | Cdo Elektro. - Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me vendndodhje të shkëlqyeshme, 1 minutë larg kompleksit dinamo, bar stockholm (k. e parisit) pallat me menaxhim të përkryer, hyrje të pastër dhe dritë natyrale | apartament me ...
📅 Date: 21/03/2023 23:26

107,000 Euro - Rast Unik Investimi: 💥2 Garzonjere (qender- Rr. Fortuzi) (+30,000€ Investim) Me Arkitekt -- Elektro A++ Kondicione

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 21/03/2023 18:34

478,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Me Pishine (sauk - Rez. Olive Park) Sip. Trualli: 374m2 & Sip. Ndertimi: 295m2 **kompleks Inovativ

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.25 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
374.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2 kateshe te rezidenca olive park, sauk - siperfaqe trualli : 374 m2 dhesiperfaqe ndertimi total : 295 m2 *** perfundojn per 12 - 18 muaj*** | cilesi e larte ndertimi | ambiente te perbash...
📅 Date: 21/03/2023 14:54

83,000 Euro - Shitet: 3+1+verande +2wc (me Dritare) 300m Nga Sp. Amerikan 2 - 110.4m2 Neto (kat. 4, Jo I Fundit) Or. Jug - L | Pllt Me

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apt 3+1+verande & 2 wc (me dritare) 300 m nga sp. amerikan 2 (kati 4, jo i fundit) planimetri perfekte | hapesire gjigande | mundesi investimi perfekte | tavane te larta | or.. jug - lindje...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

195,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2, 21 Dhjetori, 195.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
🔔shitet apartament 3+1 organizohet ne : •sallon •ambjent gatimi dhe ngrenie •2 dhoma matrimoniale •1 dhome femijesh •2 tualete •1 ballkon 📐siperfaqe bruto 122 m2 📐sip...
📅 Date: 21/03/2023 17:48

288,000 Euro - Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+kzh, Vec) Pas Piazzes (150m Qendra) Pllt I Ri (k.4) Investim Total: Arredim Cilesore, Parket,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shiten 2 apartament bashke: 4+1 (2+1+kuzh. me vete dhe1+1+ballon) pas piazzes, 150m nga qendra (vendndodhje ideale) pllt i ri me ashensor apt 1+1 eshte totalisht i rinovuar, stil modern: parket ac5, ...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

1,150,000 Euro - Shiten 2 Apartamente 1+1 Dhe Gazoniere, Tek Xhamia E Tabakve , Rruga Elbasanit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
👉 shiten 2 apartamente 1+1 dhe gazoniere 📍tek xhamia e tabakve , rruga elbasanit🧗‍♂️kati i 5 dhe i fundit 📐sip 55,57 m2 💶 cmimi i dy apartamenteve eshte 115000 euro pa d...
📅 Date: 22/03/2023 12:44

140,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Concord/ Rr. 5 Maji

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.88 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje prane concord center ne rrugen “5-maji”. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri, ndertim i viteve te fundit. shkalle e mireadministruar dhe me ashensor....
📅 Date: 23/03/2023 13:00

134,900 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Kopshti Zologjik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje tek kopshti zologjik. ndertim teper cilesor dhe i mireadministruar. hyrje me hapsire te bollshme dhe kubature e rregullt. totalisht i investuar dhe arreduar ne menyre...
📅 Date: 23/03/2023 13:00

66,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Prane Vila L Ne Astir.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.39 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane vila l ne astir. apartamenti eshte i vendosur ne nje palalt te ri dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. organizo...
📅 Date: 23/03/2023 13:00

85,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Bar Oslo Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje tek bar oslo ne astir. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe me ashensor. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. t...
📅 Date: 23/03/2023 13:00

118,530 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Rruga Riza Cerova

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.34 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek rr. riza cerova. ndertim teper cilesor sipas te gjitha standarteve te eu. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature e rregullt. totalisht i investuar me materjal...
📅 Date: 23/03/2023 12:59

75,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Yzberisht.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane eco market ne yzberisht. pallat i ri dhe i mireadministruar. hapesire e mireorganizuar dhe kubature e rregullt. totalisht i arreduar dhe ne gjendje shume te mir...
📅 Date: 23/03/2023 12:59

152,800 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Green City Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek green city ne astir. kompleks bashkekohor dhe i mireadministruar. hapesira te gjelberuara dhe sistem monitorimi me kamera. fasade e jashtme me veshje kapote. hyrj...
📅 Date: 23/03/2023 12:59

103,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Prane Kontakt Tek Ish-parku.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane kompleksit kontakt tek ish-parku. aparatmenti eshte i vendosur ne nje kompleks te ri banimi ne kete zone. ndertim i mireadministraur dhe me ashensor. hapesira t...
📅 Date: 23/03/2023 12:59

245,000 Euro - Penthouse : 4+1+2wc +1garderobe (astir – Ysberisht) (+4 Garazhe & 1depo) (s:203m2) Smart Home, Me 85,000€ Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
203.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet penthouse 4+1+2wc+1garderobe  (s:203m2) +4 garazhe dhe1 depo,- smart home, me teknologjine me te avancuar te impianteve ne treg ( marka gjermane dhe italiane) ndodhet ne astir, ysberisht,  ka...
📅 Date: 21/03/2023 15:30

139,500 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete+ 2wc & Verande (50m Ura E Tabakeve - Bulevard, Qender) Kati 2 - I Kompletuar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc & verande (50m nga ura e tabakeve - bulevard) 1min ne kembe nga pedonalja - kati 2 (ideal) pllt ekzisutes | i kompletuar, mobilim cilesore | kondicioner & kuzhine me cdo elektr...
📅 Date: 21/03/2023 13:21

100,000 Euro - I Sapo Dale Ne Shitje: 2+1 ( Fusha E Ali Demit) Pllt I 2023 (kati 7, Pamje E Lire) Standart I Larte Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.07 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
I sapo dale ne shitje: apt 2+1 (te fusha e ali demit) pllt i 2023 **perfundon ne qershor (kati 7, me pamje te lire) ndertim i standartit premium | planimetri perfekte, investim i sigurte | mundesi ble...
📅 Date: 23/03/2023 02:17

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc dhe2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-perendim dhelindje -...
📅 Date: 21/03/2023 21:19

210,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

169,000 Euro - Apartament Dublex 2+1 Per Shitje Tek Rsd. Kodra E Diellit 2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament dubleks 2+1 ofrohet per shitje tek rezidenca “kodra e diellit 2”. rezidence banimi bashkekohore. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht i investuar me materia...
📅 Date: 23/03/2023 10:02

117,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Rruga E Barrikadave

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.63 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje tek rruga e barrikadave. ndertim cilesore i vitit 2023. pallat i ri shume mire i administruar dhe me ashensor. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. tualet. ballk...
📅 Date: 23/03/2023 12:59

168,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Gener 2 Ne Rr. “jordan Misja”.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje ne kompleksin gener 2 ne rrugen “jordan misja”. kompleks banimi bashkekohor. hapesira te gjelberuara. hyrje dhe shkalle e mireadministruar dhe me ashensor. fasad...
📅 Date: 23/03/2023 12:59

180,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Ish Parku I Autobuzave / Kontakt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1+2 ofrohet per shitje te kompleksi kontakt tek ish parku i autobuzave. ndertim cilesor i viteve te fundit. kompleks shume mire i administruar dhe ambiente te gjelberuara. hyrje me hapesi...
📅 Date: 23/03/2023 12:58

250,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Square 21 / Ish Parku

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek square 21 tek ish parku. kompleks elitar dhe shume mire i administruar. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature e rregullt. totalisht i investuar me materjale ...
📅 Date: 23/03/2023 12:58

112,500 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Fresku.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek fresku. apartamenti eshte i vendosur ne nje pallat te ri dhe me ashensor ne kete zone. hyrje me hapesire te bollshme dhe te mireorganizuar. totalisht i investuar...
📅 Date: 23/03/2023 12:58

90,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Kodra E Diellit.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje ne rrugen “bill klinton” tek kodra e diellit. pallat i ri i mireadministruar dhe me ashensor. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht i ...
📅 Date: 23/03/2023 12:58

75,000 Euro - 🏙 Shitet Apartament 1+1 Mbi Pazarin E Ri, Tiranë ❗️

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏙 shitet apartament 1+1 mbi pazarin e ri, tiranë ❗️ 🏷 75.000 euro 📐 60 m2 ⬆️ kati: 3 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë....
📅 Date: 23/03/2023 12:46

125,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc +1garazh I Madh (bulevardi I Ri - Treni)🌳 - 102m2 (cmim Kleringu: 125.000€) Fasadë E Ventiluar - (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc +1garazh i madh (bulevardi i ri - treni)🌳 - 102m2 (cmim kleringu: 125.000€) fasadë e ventiluar - (fazë: karabina) |  kompleks i cilesise premium | planimetri perfekte | kati 5 ...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

156,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Delijorgji, 156.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
✨shitet, super apartament 1+1 📍kompleksi delijorgji apartamenti organizohet: ▪️1dhome gjumi ▪️sallon dhe ambjent gatimi ▪️ballkon ▪️1tualet 📐siperfaqe: 78m2 🏢n...
📅 Date: 22/03/2023 21:33

79,000 Euro - Shitet Apartament Tek Pazari I Ri Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament ne shitje tek pazari i ri me hipoteke. organizim:1+1 siperfaqe: 80m2 kati 5/ pa ashensor cmimi:79.000€...
📅 Date: 23/03/2023 12:42

50,000 Euro - Super Okazion!! Apartament Ne Shitje - Transballkanike,vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreZone Periferike 1.65 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament ne shitje transballkanike vlore dhe ka nje siperfaqe prej 76 m2. organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhine, tualete dhe ballkone. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues te mirem...
📅 Date: 23/03/2023 12:31

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Fresku 75.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~ 86 m2 ~ 2+1 ~ pallat i ri ~ me ashensor ~ kati 4 ~ te fresku ~ me hipoteke ~ cmimi 75.000€ kontaktoni j700...
📅 Date: 23/03/2023 12:31

85,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Zdrale, Shkoder

❱ Shtepi ne shitje ❱ ShkoderQender 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Sun real estate ofron për shitje apartament 2+1 me: 📍adresë: rr. elvija celebiu, zdrale, shkoder 📏sipërfaqe: 99.7 m², kati viii përbëhet nga: –🛋 sallon dhe kuzhine –🛌 dy dho...
📅 Date: 23/03/2023 12:30

250,000 Euro - Shitet Dupleks 2+1+2 +post Parkim Kopshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet duplex 2+1+verande+ 🅿️post parkimi 📍kopshti botanik 💶250’000 euro 📐100 m2 neto, 📐100 m2 veranda, me hipoteke, i mobiluar. 📞0695760253...
📅 Date: 23/03/2023 12:27

125,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Ne Laprake 125.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament ~3+1+2 ~120m2 ~kati 2 ~pallati i ri ~me ashensor ~laprake ~cmimi 125.000 euro kontaktoni e400 ...
📅 Date: 23/03/2023 12:22

125,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 astir siperfaqe e perbashket: 114m2 siperfaqe neto 97m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + guzhine - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 ballkone - parke...
📅 Date: 23/03/2023 12:13

118,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Vasil Shanto Prane Kesh -it (id 4129307)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4129307 tek vasil shanto prane kesh -it shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 128 m2 neto, (103 neto ne hipoteke).apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet ne...
📅 Date: 23/03/2023 11:04

152,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Shkolles Petro Nini (id 4121977).

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4121977 ne zonen e bllokut prane shkolles petro nini, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 84 m² ne total, pallat i ri, kat i 2, ashensor, strukture e rregullt.organizohet ne sallon te ...
📅 Date: 23/03/2023 11:03

82,000 Euro - Okazzion!!!apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake Prane Kmy-se Ne Tirane (id 4129355)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129355 ne laprake, prane kmy-se, shitet apartament 2+1, siperfaqe 87,3 m², kati 3, i rikonstruktuar, tualet me dritare, i mobiluar, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell. ...
📅 Date: 23/03/2023 11:31

93,000 Euro - Okazion!!! Apartament 2+1 Ne Shitje Te Komuna Parisit Prane Kika 2 Ne Tirane (id 41211153)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 41211153 komuna e parisit, afer kika 2, shitet apartament (papafingo) 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m² (103 m2) me hipoteke, kati 5 banim pa ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy d...
📅 Date: 23/03/2023 11:07

223,000 Euro - Apartament 3+1+2 Ne Shitje, Kopshti Botanik.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
178.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2, tek kopshti botanik, kompleksi fratari. apartamenti ndodhet ne katin e 3. ka siperfaqe totale 120 m2 dhe verande 57.1 m2. organizohet ne korridor shperndares, dhome n...
📅 Date: 21/03/2023 15:06

99,500 Euro - Okazion! Apartament 3+1 Per Shitje Tek Kompleksi Dilo Ne Yzberisht Ne Tirane ( Id 4131266 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131266 ne yzberisht, kompleksi dilo, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123.50 m2 ( 112.20 m2 ) me hipotek, ne ndertim te ri, kati i 6 me ashensor. apartamenti organizohet ne sallon bashke me kuz...
📅 Date: 22/03/2023 14:20

139,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Ish Hipotekes Ne Tirane (id 41211127)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211127 ne don bosko, prane ish hipotekes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 133 m² (125 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 3 ballkone, i mobiluar, orientimi me diell...
📅 Date: 23/03/2023 11:17

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender Te Tiranes Tek Rruga E Barrikadave Prane Gjimnazit “sami Frasheri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211179 ne qender te tiranes, tek rruga e barrikadave, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor, cdo dhome me kondicioner...
📅 Date: 22/03/2023 09:17

240,000 Euro - Vile Me Oborr Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Prane Shkolles Sabahudin Gabrani Ne Tirane (id 4151091)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Id 4151091 tek 21 dhjetori prane shkolles sabahudin gabrani, shitet vile 1 kateshe e ndare ne 3 apartamente, me oborr, siperfaqe totale trualli 200.8 m², siperfaqe ndertimi 129 m². apartamentet org...
📅 Date: 23/03/2023 09:52

88,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Bathore 88.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 5.95 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne bathore, tirane. siperfaqja totale: 159.64 siperfaqja netto: 141.9 siperfaqja e perbashket: 17.74 apartamenti organizohet ne: * sallon + kuzhine * 2 dhoma gjumi *...
📅 Date: 23/03/2023 12:10

126,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament kodra e diellit 2 siperfaqe 98.98 m2 2+1 kati i 3 organizohet 2 dhoma gjumi sallon ndenje + guzhine tualet 126.000€...
📅 Date: 23/03/2023 12:10

100,000 Euro - 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne astir kati 5 buze rruges kryesore me hipotek apartamenti ka nje siperfaqjr prej 104m2 apartamenti organizohet nga nje koridor shperndares 1 sallon te madh me dalje ne bal...
📅 Date: 23/03/2023 12:09

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim