🏡 komplekse te reja ne tirane

🕵 Online 128 lexues | ⏳ 14 njoftime ne pritje     Print

210,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2 , në një ndër komplekset më të reja në tiranë, tek sima com. kompleksi është ndërtim i vitit 2020 shumë cilësor, me tullë termike, sistem incaso, dritare dopioxham etj. apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 1...

18/06/2024 11:27

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

 ne shitje apartament 1+1 ne shitje kompleksi magalem 21.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-korridor shperndares-ballkon me nje pamje fantastike te tiranes, mes gjelberimit dhe ajrit te pastercilesime te tjera...

16/06/2024 12:24

83,600 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 kati i 4.apartamenti ndodhet prane qtu ne nje nga komplekset me te reja ne tirane nje qyteze brenda nje qyteti me planimetri shume te mira ne nje zone te qete per banim me te gjitha fasilitetet e mundshme per ...

16/06/2024 09:35

151,776 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti është i pozicionuar tek "palladium residence", pranë hotel radisson.palladium residence është një nga komplekset rezidenciale më të reja që po ndërtohet në një nga zonat më të preferuara për banim në tiranë, i pozicionuar...

13/06/2024 16:46

85,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Lumi Lana/ Bulevard |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne zonen fundore te bulevardit te ri te tiranes, ne paskuqan.kompleksi ka akses direkt me unazen e madhe te tiranes, ndodhet prane institucioneve arsimore dhe me perfundimin e parkut te bulevarit t...

10/06/2024 19:02

106,900 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Lumi Lana/ Bulevard |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja ne zonen fundore te bulevardit te ri te tiranes, ne paskuqan.kompleksi ka akses direkt me unazen e madhe te tiranes, ndodhet prane institucioneve arsimore dhe me perfundimin e parkut te bulevarit t...

10/06/2024 15:54

398,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament per shitje luxury ne nje prej komplekseve me te reja ne tirane, tek teg.specifika mbi apartamentin:- ndertim i ri- ashensor- kati 2-siperfaqe 118m2- kubature e rregullt- orientim jug - perendimorganizimi:- korridor shperndares- salloni i n...

07/06/2024 12:11

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Ne shitje apartament 1+1 ne shitje kompleksi magalem 21.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-korridor shperndares-ballkon me nje pamje fantastike te tiranes, mes gjelberimit dhe ajrit te pastercilesime te tjera:-tota...

01/06/2024 20:19

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-korridor shperndares-ballkon me nje pamje fantastike te tiranes, mes gjelberimit dhe ajrit te pastercilesime te tjera:-totalisht e investuar, arreduar me arkitekt-sistem chiller-e...

31/05/2024 12:20

95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Ne shitje apartament 1+1 ne shitje kompleksi magalem 21.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-korridor shperndares-ballkon me nje pamje fantastike te tiranes, mes gjelberimit dhe ajrit te pastercilesime te tjera:-tota...

31/05/2024 12:19

95,700 Euro - Okazion **1,140€/m2: Ap 2+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium ** Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 09:37

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 18/06/2024 15:30

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale...
📅 Date: 18/06/2024 18:35

127,500 Euro - Shitet: 1+1 **super Cmim ( Rr. Kosovareve - Liqeni ) Kati 1, Pllt Ekz --- I Mobiluar & Izolim I Ri ** Mnd Investimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.44 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1 me super cmim ( afer rruges se kosovareve - 5 minuta ne kembe nga liqenit artificial ) planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  | shume i mire per investim | izolimi i shtepise es...
📅 Date: 19/06/2024 00:32

85,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit ,tek Xhamia Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi, Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 40m2, 85,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e rruges se elbasanit ,tek xhamia tabakeve rruga shyqyri  ishmi, shitet garsoniere  me siperfaqe  40m2, 85,000 euro garsonieria eshte e sapo rikostruktuar , ka siperfaqe br...
📅 Date: 19/06/2024 16:50

119,500 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 19/06/2024 18:46

105,000 Euro - Shitet Apartament Tek Kaimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 3
1 Tualete
Apartamenti eshte 2+1 kat i 4 orientim jug nje tualet shtrim me parket komplet apartamenti tualet me hidrosanitare inkaso perfundon shtator 2024 pallati eshte me tre ashensore dhe me nje kat ...
📅Date: 20/06/2024 08:26

110,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar Prane Spitalit Amerikan 3

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 prane spitalit amerikan 3apartamenti ka :siperfaqe 85 metra bruto (74 neto dhe 11 te perbashketa)dokumentacion te rregullt hipotekorshitet edhe me kredimobilim te plotedy ballkon...
📅Date: 20/06/2024 08:26

150,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+ Verande, Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+verandekati i funditsiparfaqe e apartamentit 99m2 dhe 130 veranda...
📅Date: 20/06/2024 08:23

118,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Yzberisht , Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje, shitet bosh, 2 dhoma gjumi, 3 ballkone, 1 tualetkati 7 (jo i fundit)per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni...
📅Date: 20/06/2024 08:23

250,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 -gjiri Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet  apartament  2 +1 + 2 tualete ne rezidencën luraapartament  ndodhet  ne katin e 2 .eshte me hipoteke  te rregullt per nje vizite ne prone kontakto!!...
📅Date: 20/06/2024 08:13

260,000 Euro - Shitet Apartament 4+1 (te Ambasada Amerikane)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apartament  4+1,rruga elbasanit mbrapa ambasades amerikane me nje planimetri rreth 101m² neto.i projektuar per 4+1+2+ballkon.aktualisht apartamenti eshte i ndare ne dy hyrje nje 2+1+1+bal...
📅Date: 20/06/2024 08:12

140,000 Euro - Shitet Apartament 2 +1 Brryli

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 0.42 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet  apartament  2 +1 afer brrylitapartamenti ndodhet  ne katin e 3 ne nje pallat  ekzistues apartament  eshte  organizuar  nga nje koridor  qe ben shpe...
📅Date: 20/06/2024 08:12

88,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 3.32 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 1+1.rruga hoxha tahsim( pa vajtur te xhamlliku)e mobiluar lluks me 2 kondicioner sip 50 m2, kati 3 pallat (ekzistues)pamje lindje-perëndimper nje vizite  ne prone kontakto...
📅Date: 20/06/2024 08:12

218,000 Euro - Shitet Penthouse Gjigand (si Vilë) : 3+1+2wc & Verandë (258m2) +taracë 125m2 | ( 15 Min Nga Green Coast 🌊) �

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
258.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet penthouse perfekt ne orikum qender📍(15 min nga green coast 🌊)  : 3+1+2wc + verande gjigande s: 258m2 - me pamje perallore nga deti & mali (+tarrace te shfrytezueshme 125m2 )&nbsp...
📅 Date: 18/06/2024 20:30

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 18/06/2024 21:54

74,500 Euro - Okazion **1,250€/m2: Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3 Nga Toka Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium** Fa

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1( ish  shqiponja - casa italia ) kati 3 nga toka ( k.2 banim) , pallat në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit nga "nova con...
📅 Date: 18/06/2024 21:57

142,000 Euro - Shitet Apt 2+1 ( Don Bosko ) K10 - Pllt Ne Faze Ndertimi -- Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 10, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e don boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. q4660te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati ...
📅 Date: 19/06/2024 08:20

117,800 Euro - Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja E Keshillit, Zogu I Zi ) Kati 10, Pllt Ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasad

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 colonnade rezidence - rruga dritan hoxha - përball universitetit zoja këshillit mirë- 480 m nga zogu zi ( unaza) midis dy unazave së shpejti.- në proçes ndërtimi  ( f...
📅 Date: 19/06/2024 13:29

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 19/06/2024 18:47

97,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 19/06/2024 18:57

165,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartamenti 3+1rr aleksandri i madh(astir pallati everestit)sip 141m brutosip 126 m netoap i mobiluar me 2 tualete me dritare 2 ballkone sistem kaldaje me gas+‘kondicioner panel diellor)kati ...
📅Date: 20/06/2024 08:12

400,000 Euro - Shitet Vile Gjiri Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Shtepi Private 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet super vile gjiri i lalzit,ne rezidencen lura rreth 390 m toke me certifikat dhe 170 m2 ndertim .vila eshte 2 kate dhe venrande xhami me nje kopesht  plot me gjelberimper nje vizi...
📅Date: 20/06/2024 08:12

120,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tualete me sip, 108m ne katin e 7 ne nje pallat 9 katesh me ashensore dhe teper cilesore. apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dhe organizohet nga nje koridor ndares, nje...
📅Date: 20/06/2024 08:12

75,000 Euro - Shitet Apartament 1 +1 Gjiri Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti  ndodhet ne katin e 2 te nje pallati me ashensor .eshte afer me detin.ndodhet ne nje zone shume te mire afer me hotel melia shitet i mobiluar si ne foto .ka hipoteke  te rregullt...
📅Date: 20/06/2024 08:11

420,000 Euro - Shitet Vila Ne Qerret

❱ Shtepi ne shitje ❱ KavajeQerret 11.47 Km nga qendra
Vila Luksoze 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet vila ne qerret. vila shitet e mobiluar me punime shume cilesore .vila ndodhet ne nje komleks vilash qe ka roje 24 ore ne dite dhe pastrues territori. siperfaqe ndertimi 180m2 dhe 617 m2 oborr. ...
📅Date: 20/06/2024 08:09

135,000 Euro - Shitet Apartament 2 +1 Prane Melia Hotel Gjiri Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti  ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me ashensor .eshte afer me detin.ndodhet ne nje zone shume te mire afer me hotel melia shitet i mobiluar si ne foto siperfaqja  bruto 83.ka h...
📅Date: 20/06/2024 08:09

340,000 Euro - Shitet Super Apartament Prane Kullave Binjake

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.54 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super  apartament  ne zemër te bllokut, ne nje nga zonat me te mira te tiranes.  apartamenti  ndodhet te kullat binjake.eshte i tipologjise 2 +1 +2apartament  eshte i ...
📅Date: 20/06/2024 08:08

157,000 Euro - Okazionn 3+1+2 Plus Verand 120m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion + veranden me cmim tjeter...
📅 Date: 18/06/2024 18:58

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & 1 Garazh ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & 1 garazh ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | parket...
📅 Date: 18/06/2024 21:11

69,000 Euro - Shitet 2+1,prane Pallateve Cabej

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartamenti 2+173m2 kati 4 pallat me ashensor ...
📅Date: 20/06/2024 08:06

60,000 Euro - Okazion—apartament 1+1 Ne Shitje Ne Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
⚜ apartament 1+1 ne shitje ne ali dem📍afer kryegjyshates 📐sip. neto 50m2🧭 orientim me drite natyrale 💶60.000 €☑️ndodhet ne katin e 4 ne pallat ekzistues🪑e mobiluar🔖...
📅Date: 20/06/2024 08:03

120,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje tek kodra e diellit prane hyrjes se rezidences kodra e diellit 1. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te miradministruar me ashensor. organizohet nga nje koridor q...
📅Date: 20/06/2024 08:00

140,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+ballkon,”shkolla E Kuqe”, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhen pranë ” shkollës së kuqe ” tek rruga thanas ziko, në një pallat të ri, në një zonë të sigurt dhe të qetë. apartamenti ka akses hyrje – dalje me lehtësi nga rruga...
📅Date: 20/06/2024 07:54

140,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Xhamlliku

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.01 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apartament2+1+2ne xhamllik ish profarmane katin e dytepallat ekzistues103 m²cmimi: 140.000 euro...
📅Date: 20/06/2024 07:53

135,000 Euro - Shitet Ap 2+1 Ne Don Bosko

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95.5 m2 (88m2 neto),ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.apartmenti shitet bosh.ndodhet ne don bosko , prane kishes cmimi:135000€0696968934...
📅Date: 20/06/2024 07:53

116,000 Euro - *apartament 2+1 Per Shitje Tek Bulevardi Migjeni - Astir*

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
-apartamenti ka nje siperfaqe neto 86.4 m2.-eshte i organizuar ne nje korridor shperndares,sallon dhe ambient gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkon.*zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nga zo...
📅Date: 20/06/2024 07:52

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1+parkim Univers City,qtu 100.000 Euro, I Perfunduar !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Kati 2 banim 90m2 plus parkimi ne -1...
📅 Date: 18/06/2024 13:41

159,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza, Prane Kafe Flores Ne Tirane (id 4129465)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id : 4129465,ne rrugen mine peza, prane kafe flores, shitet apartament 2+1, siperfaqe 73 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet me drit...
📅 Date: 18/06/2024 15:58

139,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111838)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111838,ne afersi te shkolles se baletit, ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 63.1 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartam...
📅 Date: 19/06/2024 09:52

136,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111837)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111837,ne afersi te shkolles, se baletit ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 61 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartamen...
📅 Date: 19/06/2024 09:55

175,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Komunen E Parisit, Ne Afersi Te Rrethrrotullimit Te Kikas (id 41211653)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211653,ne komunen e parisit, ne afersi te rrethrrotullimit te kikas, shitet apartamet 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 94.5 m², kati 9 (jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. apar...
📅 Date: 19/06/2024 10:28

128,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Astir, Prane “bohem” Lounge Ne Tirane (id 4131099)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131099,ne astir, prane “bohem” lounge , shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 111 m² (102 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, koridor,  2 tualete , ballkon, orientimi me diel...
📅 Date: 19/06/2024 10:33

115,000 Euro - Apartament 2+1 +2 Wc +2 Ballkone Ne Shitje Ne Fresk, Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane, 1000 Euro/m2 (id 41211588)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211588,ne fresk, prane restorant qesarakes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² (100,2 m2) me hipoteke, bosh, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, or...
📅 Date: 19/06/2024 10:40

96,000 Euro - Apartament 2+1 +ballkon Ne Shitje Ne Fresk Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane (id 41211608)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211608,ne fresk, prane restorant qesaraka, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87 m², me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet 96000 euro...
📅 Date: 19/06/2024 11:05

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Me 2 Tualete Dhe Garazh Ne Shitje Tek Fusha E Ali Demit, Tirane Id 41211629

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211629,ne ali dem, tek fusha, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (87 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 tualete (njeri me ...
📅 Date: 19/06/2024 11:08

68,475 Euro - Okazzion!! Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Fusha Aviacionit Prane Shkolles “dhora Leka”(id 4111841)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111841tek fusha aviacionit, prane shkolles dhora leka, shitet apartament 1+1, siperfaqe 63 m² (54 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, ballkon, orie...
📅 Date: 19/06/2024 11:14

160,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Pallat Te Ri Tek Pazari I Ri Ne Tirane (id 41211640)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Property id ...
📅 Date: 19/06/2024 11:18

231,200 Euro - Apartament 3+1 +2 Ne Shitje Tek Kopshti Zoologjik, Prane Liqenit Artificial, Ne Tirane (id 41211604)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
144.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211604,tek kopshti zoologjik, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 144,5 m² (128,62 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi m...
📅 Date: 19/06/2024 11:25

175,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Në Rrugën Irfan Tomini, Tiranë. Area40097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 per shitje. apartamenti ndodhet në rrugën irfan tomini, tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqe neto: 93m²• sipërfaqe bruto: 103.3m²• kati i 3-teor...
📅 Date: 19/06/2024 17:03

39,500 Euro - Okazion🏙garsoniere Ne Shitje Ne Ali Dem. 39.500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏙garsoniere ne shitje ne ali dem. 📍 prane drejtorise se policise 📐 sip. 34 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 39.500 €📜me hipotek...
📅 Date: 20/06/2024 07:26

77,000 Euro - Shitet Ap 1+1 Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet ap 1+1  ali dem 63m277000 eurokati 4pallat ekzistuesme hipoteke...
📅Date: 20/06/2024 07:51

113,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne astir kati i 3 siperfaqe totale 103.62 siperfaqe netto : 93.2m2 i mobiluar organizohet sallon + kuzhin 2 dhoma gjumi 2 tualet ball...
📅Date: 20/06/2024 07:50

75,000 Euro - Shiten Opsione Te Ndryshme Apartamentesh Ne Faze Suvaje Ne 5 Maj.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
0 Tualete
Shiten opsionete ndryshme ne rrugen 5 majine faz suvaje dhe tulleopsione 1+1 & 2+1perfundojm 7-8 muajcmimi 1350 euro per m²...
📅Date: 20/06/2024 04:42

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim