340x230    340x230

🏡 kompjutera dhe elektronike

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shitet laptop gjendje ...
26/11/2022 21:45

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
Shitet kompjuter pc hp elitdesk 800 g2 sff karakteristikat : cpu intel core i5-6500 ram 16gb ram ddr4 memory 256 ggb ssd/hdd 500 ggb magazine i perdorur por ne kushte dhe parametra shume opt...
23/11/2022 13:45

Korce - Shiten Pc

Zona: Qender
Shiten 3 kompjutera ne gjendje shume te mire, te kompletuar, cmimi okazion dhe 1 pajisje me funksion printer-skaner-fotokopje ...
20/11/2022 09:42

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
Shes ipad air, viti 2022, ne gjendje si i ri, me cover/kellef me magnet, me mbeshtjellje nga te gjitha anet, dhe mbrojtes xhami. i holle e teper praktik ne perdorim. ...
13/11/2022 07:19

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes kamera sigurie sony per ambient te brendshem + usb 64 gb verbatim. kamerat jane te reja ne kuti dhe shume te preferuara si model. jane ne gjendje 4 kamerat e fundit. usb 3.0, verbatim, origjin...
09/11/2022 23:37

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
shes hard disc te jashtem, verbatim origjinal, 2 tb dhe usb verbatim 64 gb. usb 3.0 superspeed. hard discu eshte origjinal, i ri, i pahapur dhe ka nje perfomance shume te larte. i pershtatshem ...
09/11/2022 23:24

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
Shes set te plote per foto dhe video me tere aksesoret ne gjendje shume te mire. aparat canon 5d mark ii . canon lense 24-105 macro + stabilizer. cf card 64gb(+ 2 karta cf 2gb dhe 4gb) battery grip c...
01/11/2022 15:09

Durres - Iphone 8

Zona: Qender
Shitet tel per arsye mosperdorimi.tel esht ne gjendje te shkelqyer pa u haper asjneher teknikisht ...
16/10/2022 18:28

Tirane - Laptop Lenovo

Zona: Laprake
Shitet laptop lenovo si i ri ...
08/10/2022 12:37

Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Shitet nvidia gtx 1660 super, e perdorur. ka qene ne perdorim 2 vite vetem per te luajtur lojra. nuk eshte perdorur overclock ose mining. rekomandohet power supply 500w per tu perdorur. ...
27/09/2022 18:02

Zona: Kodra e Diellit
H96 max 4gb ram 32gb android 11 tv box i ri ne kuti nga fabrika, me i miri ne treg. shenim: mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj, v...
20/09/2022 23:41

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Prestigio multipad visconte 3 3g pro 10.1-inch tablet pc (25.7 cm) 8.1 pro windows microsoft pro quad core 3g intel atom processor z3735f (1.83ghz) 32 gb ssd multipad 2 gb ram multi-touch me 1...
11/08/2022 14:19

Zona: Kodra e Diellit
Lojra jane jump force gta 5pes 2017 wach dogs tom clanys division ...
09/08/2022 10:12

Zona: Plepa
Shitet laptop acer 6381 ne gjendje pune ,madhesia e ekranit 14" ,nuk mban bateri.35 mij leke te vjetra...
03/08/2022 15:06

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Laptop hp 8470p intel core i5 gen3 ram 4 gb hard disk 500 gb dvd 14.1 inch ...
27/07/2022 08:44

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Drone ne gjendje perfekte me tre bateri (100% battery health) dhe te gjithe aksesoret duke perfshire dhe mbrojtese per helikat te blera ekstra. cmimi i panegociueshem. te interesuarit vetem mesazh ...
25/07/2022 23:22

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Shes: usb 32gb, mouse wifi (pa kabell), mouse me kabell dhe dvd te reja. te gjitha produktet jane te reja dhe te pahapura. shiten me çmim shumice duke filluar nga 500 leke te vjetra (4 euro). derg...
14/07/2022 16:39

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Iphone esht ne gjendje shume te mire. asnje gervishtje!! 🔋->82% 256gb ...
19/06/2022 01:17

Shkoder - Honor 9x

Zona: Qender
Honor 9x me 3 camera 48mpx madhesia ecranit 6.59p 2340 x 1080 pixels processeur kirin 710f hisilicon ram 4gb baterin 4000mah memoire 128gb super gjendje i shoqëruar me kutin origjinale te ble...
14/06/2022 09:19

Zona: Qender
Shitet ps4 slim 1 tb + 2 dualshock 4 + the witcher 3 200 euro ...
14/06/2022 00:50

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim