🏡 klinika plastike ne tirane

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Zone Periferike
💟dhenbsp;klinika kardiologjike austriakedhenbsp; mbajmË zemrËn tuaj tË shËndetshmedhenbsp;✅dhenbsp;së bashku do të kujdesemi për shëndetin kardiak duke kryer çdo kontroll apo analizë dh...
28/09/2023 21:09

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
🧬anassa, klinike dermo-estetike dheamp; kirurgji rikonstruktive🩺👉spitali hygeia tiranë hap për herë të parë klinikën dermo-estetike dheamp; kirurgji rikonstruktive “anassa”✅shërb...
28/09/2023 17:32

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🧬klinika gjinekologjike endoskopikedhenbsp; gea🩺➡️ tani kemi ge voluson e8, highdhenbsp; definition live, e cila shfaq pamje fetale realiste me një rezolucion të lartë, që do tju japin i...
28/09/2023 13:26

Zona: Qender
🌸klinika dermatologjike dr. xhilda pesha 🌸💮te kesh nje lekure te shendetshme dhe te bukur , nuk eshte thjesht enderr dhe tek klinika jone ,nen drejtimin e dr. xhilda pesha, do te gjeni mbesht...
28/09/2023 10:36

Zona: Zone Periferike/Aeroport
⏩ klinike okulistikedhenbsp; per kujdesin ndaj syrit te femijes tuaj👁 klinika jone eshte e vetmja klinikë në viset shqiptare dhe në rajon e cila kryen diagnostikimin dhe mjekimin e plotë të ...
28/09/2023 10:33

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
👁klinika e syrit vision👁👉albania vision institute është krijuar si sh.p.k në vitin 1996 si e vetmja kompani për tu marrë ekskluzivisht me shëndetin e syrit. eshtë kompania e parë shqi...
27/09/2023 15:53

Zona: Qender
⏩ instituti beauty healthy ofron:sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyren🌺 instituti beauty healthy eshte nje qender estetike ne durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. ne o...
27/09/2023 02:21

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🩺 psikologe per femijet, crregullime si autizem, asperger, disleksi⏩ zhvillimi i fëmijës është një proces i rëndësishëm që kalon në stade të ndryshme të cilat shoqërohen me eksperien...
26/09/2023 19:18

Zona: Komuna e parisit
🩺 klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
26/09/2023 17:36

Zona: Laprake
🧬laborator analizash dhe klinike mjekesore ''euroklini ''🩺👉cmimet me te lira nen logon e nje laboratori profesional !👉ofrojme check-up total per meshkuj dhe femra: 🔸 gjak komplet🔸 gl...
26/09/2023 15:16

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
📣fizioterapi kineze ne tirane📣👉ne qendren tone  #taichicenter  ofrohet fizioterapi kineze. 🔹ofrojme trajtim me rezultate të kënaqshme trajtojme:1. dhimbjet e mesit (si pasoje e hernie...
26/09/2023 15:02

Zona: Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta
🩺klinika e kirurgjise plastike dhe estetike euromedica🩺👉klinika euromedica eshte e para klinike e kirurgjise estetike e hapur ne shqiperi qe prej vitit 2000. numerojme mbidhenbsp; 12000 nderh...
26/09/2023 12:56

Zona: Komuna e parisit
👉qender fizioterapie ku trajtohen patologji te ndryshme si:🔹hernia diskale, avc/ictus, nervi shiatik, parrza/paraliza🔹tuneli karpaldhimbje koke, radikolopatite, artrozat, artriti🔹protezat,...
25/09/2023 15:28

Zona: Laprake
👁✅  optika 'bardhi' - klinike okulistikeklinika e syve bardhi ofron vizita dhe konsulta okulistike me mjek okulist-kirurg , me pervoje pune mbi 40- vjecare me titull profesor doktor i shkencave....
23/09/2023 14:39

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📣klinika mjekësore ikeda📣🔸 klinika ikeda eshte nje institucion shendetsor jo publik, qe ushtron veprimtarine ne fushen e sherbimeve mjekesore qe prej muajit dhjetor te vitit 1995.🔸 sot kl...
21/09/2023 22:28

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
👉derma care klinike ju ofron cdo sherbim dhe informacion mbi dermatologjine klasike dhe ate estetike. te dhena, materiale informative, sherbime dhe oferta te vazhdueshme:🔹fillers, btx injections...
21/09/2023 13:49

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
⏩chimera klinike eshte nje klinike e fokusuar ne nderhyrjet estetike duke ofruar trajtime te flokeve,trupit dhe fytyres.dhenbsp;ndërhyrjet estetike dheamp; plastike synojne përmiresimin e pjesëve...
20/09/2023 18:28

Zona: Qender
🔬klinika albrus👁👉klinika ofron🔹diagnoze precize - ekzaminimet periodike te syrit jane nje pjese e rendesishme e kujdesit shendetesor. shume probleme te syrit dhe te shikimit nuk kane shenj...
19/09/2023 20:44

Zona: Qender
 🔹 ofrohet terapi individuale për fëmijet me çrregullime të spektrit të autizmit dhe mesime përgatitore për parashkollorët nga mosha 4 - 10 vjec. - zhvillimi i programit psiko-edukative...
19/09/2023 10:04

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
👁klinika e syrit "laser eye clinic" eshte e perkushtuar ne sherimin tuaj, ne permisimin e te parit, permes sherbimit cilesor, ekipit profesional dhe teknologjise boterore.👉ne jemi klinikë moder...
19/09/2023 09:42

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje masazh operacioni i hundes cmimi heqja e dhemballes gjinekologe femer klinike dentare tirane klinika gjinekologjike tirana operacioni i veshkave mbjellja e flokeve ne tirane cmimet spital privat ne tirane klinike dermatologjike klinik per femije numer telefoni te spitalit qsut kirurg ne paskuqan heqja e bajameve mbjellja e flokeve cmimi depo farmaceutike klinika plastike ne tirane klinika gjinekologjike tirane gjinekolog ksamil sherbime shendetesore dhe estetike heqja e dhjamit te barkut sa kushton analizat gjak komplet klinik per masazh transplant i veshkave eko e gjirit Kthimi i virgjerise me operacion klinike gjinekologe estetik fytyre transplanti i flokeve sallon per thonj klinika dentare ne tirane kiropraktike mbjellja e flokeve prishtine blefaroplastika e siperme klinike dhe laborator imperial trajtim nga semundje alkoli terapiste per femijet autik dhimbje barkut modella e flokve heqje nishanes klinik masazhi trajtim nga semundje alkolit shenjat e shtatzanise si te behem e virgjer operacion hunde stransplant i flokeve heqja e barkut masazh trupi trajtime per aknet mbjellja e flokeve spitali