🏡 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje

🕵 Online 482 lexues | ⏳ 13 njoftime ne pritje     Print

32,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Brryli/Rruga Bardhyl |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet prane shkolles 4 deshmoret ne brryl. esht e rikonstruktuar dhe mobiliet jan te reja. aktualisht jemi 2 vajza ...

11/12/2023 18:29

8,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi per ndarje qeraje.ap ndodhet ne don bosko 5 min nga zogu zi,esht i mobiluar ne gjendje te mire dhe vendi te ofron cdo mundesi sherbimi.eshte e lire dhe kerkoj nje vajze per ndarje qeraje .qeraja eshte e arsyeshme per vendin dhe duke ditur cmim...

10/12/2023 21:22

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje per muajin janar e ne vazhdim . jemi tre goca duam dhe nje te katert .kushtet jane shume te mira, per me teper informacion me kontaktoni ne numrin whatsapp...

10/12/2023 19:45

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Kerkoje nje vajze per ndarje qeraje. vajza duhet te jete e punesuar dhe korrekte, 250 euro secila. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme 45.5m2 ne zonen e gardes(prane tiki bar) ne rrugen perlat rexhepi....

06/12/2023 11:54

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Kerkoj 1 vajze per ndarje qeraje 150 eu personi + 200 euro garanci ...

27/11/2023 23:40

150 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Te jete e paster , korrekte me pagesat e shtepise dhe e rregullt shtepia eshte moderne 150 euro personi. per me shum informacion m kontaktoni...

26/11/2023 21:22

39,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje,shtepia totalisht e mobiluar 1+1 dhe qeraja eshte 13.000 leke per person. te interesuarat te me shkruajne ne whatsapp :0699474403....

26/11/2023 19:16

15,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jemi dy motra kerkojme nje vajze per ndarje qeraje,te jete e rregullt me pagesen mujore,e komunikueshme . ...

26/11/2023 10:29

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Rruga e Elbasanit/Ambasada USA |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Kerkoj nje vajze te rregullt per ndarje qeraje...

19/11/2023 23:03

4,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Jemi dy goca kerkojme nje vajze te trete per ndarje qeraje...

14/11/2023 02:55

550 Euro - Ne Zonen E Vasil Shantos Prane Shkolles Besnik Sykja Jepet Me Qera Apartament 2+1+2,i Mobiluar 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.78 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen e vasil shantos rruga ramazan demneri prane shkolles se mesme besnik sykja jepet me qera apartament 2+1+2, 110 𝐦2 i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 d...
📅 Date: 10/12/2023 10:08

1,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Secret Garden Reidence, Teg, Tirane. Li35746

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 104 m2. • kati 1 • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • ballkon. • ...
📅 Date: 10/12/2023 11:07

800 Euro - 2+1+2wc+ 1 Post Parkimi ( Ngjitur Delijorgjit - Blv ) K5, Pllt I Ri - Mobilim Ciles. | Elektro A++ Kondicioner | Kuzh E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera 2+1+2wc ( bulevardi gjergj fishta/ ngjitur me deliorgjin  / hilton garden) me 1 vend parkimi - kondicioner, lavastovilje- njëra nga dhomat e gjumit e re - shumë shtëpi e madhe edhe e...
📅 Date: 10/12/2023 13:37

45,000 Leke - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2, I Mobiluar. 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi ...
📅 Date: 10/12/2023 18:48

550 Euro - Rruga Mine Peza ,prane Prokurorise Se Tiranes Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar. 550euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga mine peza ,prane prokurorise se tiranes jepet me qera apartament 2+1 ,me siperfaqe 76𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, tualet  , 1 dhome gjumi ...
📅 Date: 10/12/2023 21:20

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 10/12/2023 22:39

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate Fz Construction 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
2+1+1 verandesip 110m2kat 2 banimrr hamdi sina,kompleksi fz construksioncmimi 600 euro me post parkimi jasht pallatit...
📅 Date: 10/12/2023 23:03

35,000 Leke - Fresku ,ngjitur Me Restorantin

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet ambient bashkohor i gjithi i arreduar parking personal i perfshire ne Çmim kontakt whatsapp ...
📅Date: 11/12/2023 19:36

250 Euro - Jepet Me Qera 1+1 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
41.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera gazonjere kati par pallat egzistus ne shkoll te bashkuar cmimi:250 euro tel,whatsapp:0692823663...
📅Date: 11/12/2023 19:36

420 Euro - Apartament Modern 1+1 Me Qira Te Tregu Elektrik!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet me qira apartament i tipologjise 1+1+ ballkon te zona e ish tregut elektrik. apartamenti ndodhet ne kat te 2 ne objekt te ri te sapoperfunduar. eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe i ...
📅Date: 11/12/2023 19:36

400 Euro - Qera, Super Apartament 1+1, Ali Demi, Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për qera. apartamenti është i pozicionuar ne zonën e ali demit, pranë tregut elektrik. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja bruto e apartament...
📅Date: 11/12/2023 19:34

250 Euro - Apartament 1+1.prane Marinaj Hotel.astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 prane marinaj hotel shtepi e re private me termoizolim e mobiluar dhe e pershtatshme per 3 persona jepet per cifte ose vajza mundesi parkimi prane baneses ...
📅Date: 11/12/2023 19:33

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Me Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament ne yzberisht kati 3 e mobiluar 90m2 cmimi;35000l ne muaj ...
📅Date: 11/12/2023 19:31

400 Euro - Apartment Per Qera 1+1, Astiri, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartment per qera 1+1 📍 astir, prane viles l mobilim i ri, i pabanuar me pare pallat i ri me ashensor cmimi 400 euro...
📅Date: 11/12/2023 19:29

420 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1+2, Fusha Aviacionit, Kompleksi Turdiuu

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 me 2 tualete, apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te pajisur me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar dhe ndodhet te fusha e aviacionit, kompleksi turdiu. ...
📅Date: 11/12/2023 19:29

500 Euro - Tek Selvia , Prane Supermarket Spar, Jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar. 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Tek selvia , prane supermarket spar, jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 60 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome  gjumi dhe 1 tualet,1 bal...
📅 Date: 10/12/2023 15:07

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 10/12/2023 18:55

1,100 Euro - Premium Ap 2+1+2wc & Post Parkimi **garazh ( Liq I Thate - Park Life Residence ) 37k€ Investim | Arreduar & Dizenjuar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira ultra apartament unik 2+1+2wc+1 ballkon ( zona e  liqeni te thatë, rezidenca park life ) (107m2) i investuar në detaje me arkitetekt një kosot mbi 37k  | Çdo gjë e re dhe e pa pë...
📅 Date: 10/12/2023 19:41

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 10/12/2023 22:02

1,600 Euro - Elite Apt: 3+1+**2wc & **2 Poste Parkimi ( Res. Secret Garden - Teg ) Investim I Ri & Dizajn Me Arkitekt - Parekt, Elekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera apartament unik: 3+1+2wc+2 ballkone dhe depo - te residenca secret garden - ngjitur me teg ***përfshirë dy poste parkimi - kompleksi secret garden eshte nje nga komplekset me me te inv...
📅 Date: 11/12/2023 17:47

700 Euro - 2+1 ( Bllok - Pas Xhekos, Spar ) K2, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket, Kondicioner & Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 2+1 (bllok - pas xhekos, spar) vendndodhje fantastike - k2, pllt i ri me ashensor | i kompletuar dheinvestuar se fundmi | mobilim cilesore | kondicioner dhepajisje funksionale | park...
📅 Date: 11/12/2023 18:04

350 Euro - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 4, 80 M² 350 Euro (gjimnazi Partizani)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : • ambient ndenjie + ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet me dritare • ballkon • kati 4 • pallat ekzistues • 80 m2 për informacione më të d...
📅Date: 11/12/2023 19:27

30,000 Leke - Shtepi Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.88 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi me qera 1+1 kati 3 nje vile private e mobiluar me dy krevat tek dhome ndenje guzhine preferohen 2 vajza ...
📅Date: 11/12/2023 19:25

25,000 Leke - Garsoniere Me Qera Tek Komuna E Parisit - Ne Pallat - (id 11124)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Tek komuna e parisit, jepet me qera garsoniere, e mobiluar, kati 1 ne pallat. jepet me qera 25 000 leke. na kontaktoni per t iu derguar videon e garsonieres. ...
📅Date: 11/12/2023 19:24

300 Euro - Apartament 1+1, Xhamlliku, 300€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensi morina jep me qera apartament 1+1, rruga xhanfize keko, 300€• tipologjia: 1+1• adresa: perball ish profarmes• i mobiluar• kati 1• pallat ekziatues• 300€/ muaj informacione...
📅Date: 11/12/2023 19:24

30,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.36 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 65 m² kati i 4, totalisht i mobiluar, ballkon ,ashensor ,uje 24 ore,kondicioner....
📅Date: 11/12/2023 19:21

300 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Zonen E Astirit!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1+bllk ne zonen e astirit organizohet: 🛌1 dhoma gjumi 🛋ambient ndenje+gatimi 🚿tualet - 67 m2 gjendje shume e mire plotesisht e mobilluar.(jepet per cifte...
📅Date: 11/12/2023 19:18

300 Euro - Apartament 1+1, Yzberisht 300€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Agjensi morina jep me qera apartament 1+1, yzberisht 300€• tipologjia: 1+1• adresayzberisht ,prane kmy• i mobiluar• 300€/ muaj informacione rreth prones:jepet me qira apartamen 1+1 , ...
📅Date: 11/12/2023 19:16

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 10/12/2023 06:17

430 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Kodra E Diellit ) Pllt I Ri - Cdo Gje Akull E Re | Mobilim & Pajisje Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( kodra e diellit ) k1, pallat v 2019 | i investuar në detaje me cdo gjë te re dhe te pa përdorur- kondicioner - kuzhina ultra moderne me elektro a++ ndricim me spote, tava...
📅 Date: 10/12/2023 11:55

40,000 Leke - Vasil Shanto, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
  jepet me qera apartament  1+1 . apartamenti eshte i mobiluar ne gjendje shume te mire.per me shume informacione na kontaktoni. ...
📅Date: 11/12/2023 19:09

40,000 Leke - Hyrje Private 2+1+blk, Qsut, 40.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.18 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera hyrje private 2+1+blk, qsut, 40.000 leke • tipologjia: 2+1+kuzhina• adresa: rruga  selaudin zorba pranë qsut• e mobiluar• kati 2• 40,000 lekë &nb...
📅Date: 11/12/2023 19:05

400 Euro - Kerkohet Vajze Per Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shtepia 400€ 2+1 ne kushte shume te mira...
📅Date: 11/12/2023 19:04

450 Euro - Shkolla Kuqe Jepet Me Qera Apartament 1+1i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 4.01 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shkolla kuqe jepet me qera apartament 1+1i mobiluar me parket sistem ngrohje ftohje, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistus, i pershtatshem per 2 persona.mobilim i ri jepet per here ...
📅Date: 11/12/2023 19:01

800 Euro - Super Ap 2+1 Tek Kodra E Diellit ( Zgjerimi )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
132.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament me qera 2+1 te "kodra e diellit 1"ngjitur me kodra diellit 2 ,i mobiluar kati 2 ,138m2 i pabanuar me pare,cmimi 800 euro perfshir dhe nje post parkimi,per me shum kontaktoni 068256777...
📅Date: 11/12/2023 18:57

4,000 Euro - Super Ap 2+1 Dhe 1+1 Tek Diga E Liqenit ( Lake Wiew )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 4.29 Km nga qendra
Apartament 4+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
208.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Jepen ambiente me qera te liqeni perball"kopshtit zeologjik"tek 3 kullat "lake wiew", ambienti eshte total 208m2 dhe eshte i ndare ne dy ambiente , njera 74m2 dhe tjetra 134m2 ndodhen ne katin e 2 , c...
📅Date: 11/12/2023 18:57

750 Euro - Super Ap 2+1 Ne Vasil Shanto

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne vasil shanto , kati i 2-te banim e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet , per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 750 euro mundesi parkimo...
📅Date: 11/12/2023 18:57

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Riza Cerova, Prane Shkolles 4 Deshmoret Ne Tirane Id 42214518

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42214518 tek rruga riza cerova, prane shkolles 4 deshmoret, jepet me qera apartament 2+1 ne ndertim te ri me ashensor, apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 5, siperfaqe 115 m², apartame...
📅 Date: 11/12/2023 11:18

480 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Rruga E Kavajes Prane Globe Ne Tirane (id 42211247)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id 42211247 rr. kavajes, afer globe, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 8 me ashensor, hyrja organizohet ne 1 ambient ...
📅 Date: 11/12/2023 13:52

650 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Tualete, Don Bosko, Tirane,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 per qera, në rrugën don bosko. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe ambienti : 100 m2 • kati 7 • 2 tualete • ndërtim i ri • i mobiluar në më...
📅 Date: 11/12/2023 16:20

500 Euro - Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Arlis, Tirane. Area36206

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 per qera, në kompleksin arlis, rruga e dibres. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe ambienti : 72 m2 • kati 11 • tualet • ndërtim i ri • i mo...
📅 Date: 11/12/2023 16:40

37,000 Leke - Super Ap 2+1 Tek Kopshti Zologjik Tek ( Xhamia )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 tek kopshti botanik ( tek xhamia ) kati i 1 -re banim , e mobiluar ( mungon vetem televizori) per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 37000 mije leke...
📅Date: 11/12/2023 18:57

1,400 Euro - Super Ap 2+1 Tek Teg Rezidenca Sofia

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 5.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Zona/rruga : rruga e vilave qera, apartament 2+1+2+post parkimi, teg, tiranë. apartamenti ndodhet në rezidencën sofia. • sipërfaqja: 102 m2. • kati 3 • ndërtim i ri. • ambient...
📅Date: 11/12/2023 18:57

700 Euro - Super Ap 1+1 Me Garazhd Tek Liqeni Thate

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : liqeni i thate apartameni ndodhet tek liqeni i thate. informacion i pergjithshem: siperfaqe apartamenti: 86 m2. kati i 4 banim. organizimi: ambjent ndenje + gatimi 1 dhome ...
📅Date: 11/12/2023 18:57

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim