🏡 kerkoj nje djal per ndarje qeraje

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje     Print

170,000 Euro - Kerkohet Apartament 2+1 Per Blerje Cash Afer Pazarit Te Ri

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.38 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
🔥kerkese urgjente!!! pagese cash🔥 . kerkohet apartament 2+1 per blerje ne zonat: 👉 afer pazarit te ri 👉 rruga e barrikadave 👉 rruga e dibres 👉 shkolla e kuqe 💥 buxheti: 170...
📅 Date: 08/06/2023 16:55

30,000 Leke - Kerkoj Nje Apartament Me Qera 2+1 Ose 1+1 Deri Ne 30.000 Leke

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj te marre me qera nje apartament ne zonen e ali demit, brryllit, ministria e jashtme, materniteti i ri te pakten 60 metra katror , minimalisht kati i dyte.ne qofte se keni nje prone te tille me ...
📅 Date: 21/05/2023 13:06

1,500,000 Euro - Kerkohet Vile Per Blerje Ne Rolling Hills & Long Hills, Tiranë

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneZone Periferike 7.64 Km nga qendra
Ambjenti
, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkese per blerje vile.lokacioni: rolling hills dhelong hills, tiranë. te investuar dhe mobiluar .nese dispononi informacion apo  pronen per shitje mos hezitoni te na kontaktoni! ...
📅 Date: 18/05/2023 16:51

150,000 Euro - Kerkoj Te Blej Shtepi

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ DurresShkembi Kavajes 5.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Urgjente! agjensi imobiliare kerkon shtepi (1+1) ose (2+1) te shkembi i kavajes ne durres. kemi klientin,te kontaktojne pronare te shtepive,jo agjensi te tjera imobiliare. ...
📅 Date: 18/05/2023 08:43

50,000 Euro - Kerkoj Apartament

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj apartament te jen ne zonen e freskut oxhaku vori bomi alidemi dhe diku tjeter . te jet te pakten 80m2 me cmim 45 deri ne 50 € ...
📅 Date: 18/05/2023 02:14

400 Euro - Kerkoj Garsoniere Me Qera.

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
14.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkohet garsoniere me qera. vendodhja ne zonen e bllokut, garda/ liqeni, sheshi wilson, stadiumi dinamo. kush ka ne pronesi hyrje me parametra te tilla, te kontaktoje. ...
📅 Date: 03/05/2023 10:37

60,000 Euro - Kerkoj Shtepi Ne Shitje.

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ DurresGolem 20.40 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj apartament (1+1) qe eshte ne shitje, te rr. hekurudha ne durres. te me kontaktojne pronare, nuk bashkepunojme me agjensi te tjera imobiliare. kontak: + 355 69 373 8710 ...
📅 Date: 30/04/2023 18:51

20,000 Leke - Kerkoj Vajze Ose Djale Per Ndarje Qeraje Ne Don Bosko

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneDon Bosko
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Duhet te jene ne pune qe tken mundsi per te bere pagesen ne fund te muajit ...
📅 Date: 21/04/2023 13:27

18,000 Leke - Garzoniere

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj garzoniere me qera ne astir , 18.000 - 20.000 leke ...
📅 Date: 15/04/2023 15:37

10,000 Leke - Kerkoj Nje Studio Te Vogel Me Banj 10.000/13.000 Lek Seriozi Maksimal

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj in tirane nje studio te vogel me banj 10.000/13.000 lek seriozi maksimal ...
📅 Date: 13/04/2023 13:21

70,000 Euro - Nderrim 2+1 Ne Tirane Me 1+1 Ne Durres

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 2.05 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Nderroj nje shtepi ne tirane. apartamenti eshte 2+1 ne katin e 4-te. apartmenti eshte i mobiluar. pallati eshte ndertim i vitit 2000 pa ashensor me mure mbajtes qe e ben te freseket ne vere dhe ngroht...
📅 Date: 10/04/2023 16:48

300 Euro - Kerkoj Apartament

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj apartament per banim 1+1 afer sheshit skenderbeu kudo vetem te kete afer sheshin por menyren e pageses paradhenje nuk mund ta bej direkt ne fillim te muajit por pasi kalon ne muaj! +355397599...
📅 Date: 09/04/2023 00:09

90,000 Euro - Kerkoj Te Blej Shtepi

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
10.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj te blej shtepi ne 1+1 deri ne 90 mij eu, te me kontaktojne pronaret direkt,jo agjente, dhe ne zona te tjera ne tirane ...
📅 Date: 04/04/2023 21:15

150 Euro - Qeramarres

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Interesohem per garsoniere me qera, te jet e kompletuar ...
📅 Date: 04/04/2023 13:10

350 Euro - Kerkoj Shtepi Me Qera 1+1 Zona Stacionit Trenit Rruga Panorama

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj shpi me qera 1+1 zona stacioni treni rruga pnorama deri ne 350 euro cmimin vetem tel serioze...
📅 Date: 01/04/2023 13:43

350 Euro - Kerkojm Nje Vajze Per Ndarje Qeraje

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneDon Bosko
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
19.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje. shtepia ndodhet ne don bosko apartamenti eshte dublex 2+1+2 tualete ne gjendje shume te mire mobilimi i pajisur me te gjithe kushtet e nevojshme . vajza ka dhomen...
📅 Date: 30/03/2023 10:02

30,000 Leke - Kerkoj Shtepi 1+1 Me Qera Afer Shkolles Se Baletit

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.25 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj shtepi me qera 1+1 afer shkolles baletit, rruga e elbasanit. te mobiluar. deri ne 30.000....
📅 Date: 14/03/2023 16:11

250 Euro - Kerkoj Apartament Per 1 Muaj , Arsye Dekumentash Ne Tirane

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.47 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj apartamen t1+1 ne afersi te kombinatit - yzberisht sharre vaqar etj per 1 muaj wifi kondicjonet baziket deri ne 250€ maksimumi...
📅 Date: 11/03/2023 22:40

25,000 Leke - Shtepi Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.93 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Pershendetje!jam ne kerkim te nje shtepi me qera ne zonen e astirit,kryesisht tek kompleks fratari me cmim sa me ekonomik ,dhe e mobileruar.(1+1)(familjare) ju flm....
📅 Date: 01/03/2023 21:31

25,000 Leke - Kerkoj Shtepi Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.75 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Kerkoj shtepi me qera per nje familje bure e grua jemi ne pune te regullt cmimi deri ne 25000 lek te reja ...
📅 Date: 01/11/2022 10:31

60,000 Euro - Une Do Te Blej Nje Shtepi Ne Fshat.

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ SarandeQender 8.62 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
0 Tualete
Miremengjes, do blej shtepi prane sarande, delvine, ksamil, ksares, finiq, nivices, kranes, halo. buxheti 60000 euro. nese keni nje per te ofruar, ju lutem me kontaktoni permes whatsapp, vibe...
📅 Date: 31/10/2022 08:13

60,000 Euro - 📣 Kerkese Per Blerje Apartamenti Ne Vlore

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ VloreQender 1.35 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
 interesohem per blerje apartamenti📍 ne zonen e qendres se vlores deri tek ish kombinati i peshkut 🏠 hyrje 2+1⚡ kati 4-5 🍀pallati i ri me ashensor💰 rreth 60,000 euro ⏩certifi...
📅 Date: 17/10/2022 17:47

20,000 Leke - Kërkojmë Apartamente Me Qira Durrës Plazh, Tiranë

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kërkojmë apartamente me qira vjetore, durrës plazh, tiranë. whatsaap: +355693923104 ...
📅 Date: 17/10/2022 14:31

10,000 Leke - Kerkoj Te Bashkohem Per Ndarje

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jam nje cun qe kerkoj te bashkohem me nje ose disa cuna qe e kane gjetur shtepine. ...
📅 Date: 16/10/2022 20:43

25,000 Leke - Kerkoj Shtepi Me Qera

❱ Kerkesa Per Shtepi ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 0.07 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj shtepi me qeraperkatesisht preferoj zonat, astir ,laprake kombinat etjcmimi 25 000 leke  ...
📅 Date: 12/10/2022 17:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim