340x230    340x230

🏡 kafshe e shpende

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje 

Fier - Shes Blete

Zona: Qender
Shes koshere me blete per arsye emigrimi. per me shume detaje kontaktoni ne nr tel. ...
05/10/2022 05:00

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
...
02/09/2022 14:02

Pogradec - Qen Rraca Sharri

Zona: Qender
Shes qen rraca sharri mosha 18 muajsh i vaksinuar cmimi 300€ te interesuarit te kontaktojne ne kete nr tel 0695332030 ...
14/08/2022 21:16

Tirane - Siamese Cat

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shitet macja - raca siamese, 2 muajshe, shume e shkathet dhe e dashur, e vaksinuar dhe e shendetshme. cmimi 900€ ...
19/06/2022 15:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim