Job Offers in Tirana, Profession Kamarier Restoranti , , Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 24/01/2022 12:08 Post ID: 55057


Payment

By Agreement

Pozicioni
Kamarier Restoranti, Work Experience:
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Maps
Reads 307

Hotel Colosseo kerkon te punesoje:

-Kamarier Restoranti/Kamarier pergjegjes per mengjesin 

Kriteret e kandidateve:

Preferohet te kene eksperience te mepareshme pune

Te jene te sjellshem me stafin dhe klientin 

Te jene pozitiv dhe korrekt ne pune

📨Kandidatet te dergojne cv me foto ne adresen: [email protected]

🔹Hotel Colosseo ofron kushte te mira pune 

💷Pagese te kenaqeshme + Siguracione

🎯Adresa: Rruga e Durresit , Tirane
Afati i fundit i aplikimit: 16/02/2022 13:49