Job Offers in Tirana, Profession Kamarier/e , , Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 02/04/2021 20:32 Post ID: 28793


Payment

By Agreement

Pozicioni
Kamarier/e, Work Experience:
Education Gjimnaz
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Address Rruga e Durresit, Tirana, Albania - Maps
Reads 431

 Hotel Colosseo kerkon te punesoje kamarier restoranti dhe kamariere per sherbim mengjesi.

🔹 Kriteret e punes per kandidatet :

   - Te kene eksperience te meparshme pune.

   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.

   - Te jene pozitive dhe te qeshur.


⚫Ofrohen : 

 ✔️ Kushte te mira pune.

  💵 Pagese e kenaqshme.


📍Adresa : Rruga e Durresit.


Te interesuarit te dergojne cv me foto ne adresen e emailit : [email protected]


Ju mirepresim !


Afati i fundit i aplikimit: 17/04/2021 20:38