Job Offers in Tirana, Profession Recepsioniste , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/12/2023 20:14 Post ID: 197657


Payment

By Agreement

Pozicioni
Reception
Recepsioniste , Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age 25-35 Vjece
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga 5 Maji Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 1375

Kerkohen te punesohen 2 vajza per nje zyre poste private, recepsion, puna me turne

Te jene te shkatheta 

Te kene komunikim te mire 

Te jene te sjellshme 


Ambjenti i punes esht shume dinamik.

Pune eshte ne orarin te alternuar 10:00-18:00

Dhe 11:00-19:00

1 dit ne jave pushim

Page e Kenaqshme

Adresa jone eshte ne tirane, te xhamia 5 maj

Per me shume informacion kontaktoni ne WhatsApp ne numrin tone te telefonit:

🛎️Ju mirepresim!