Job Offers in Tirana, Profession Kuzhinier, Kamrier , With experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/12/2023 19:48 Post ID: 197261


Payment

By Agreement

Pozicioni
Cook
Kuzhinier, Kamrier, Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH - Maps
Reads 598

⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:

🧑‍🍳 Kuzhinier per kuzhine Italiane

🤵‍♂️ Kamarier

✅Kriteret e punes:

💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohet:

💰 Pagesa te kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Rruga Viktor Eftimiu, Prane KESH

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕