Job Offers in Tirana, Profession Agjente ne gjuhen angleze , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 03/12/2023 20:23 Post ID: 196988


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
Agjente ne gjuhen angleze, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age 25-35 Vjece
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Kompleksi Delijorgji prane Poligoni Rogat - Maps
Reads 648

Nese je njohes i mire i gjuhes angleze ke dhe talent ne shitje, apliko tani dhe perfito :

Page baze 60.000 Lek 

-Rritje page pas muajit te trete

-Bonuse te larta ( Komision + 3 Extra Bonus )

-Trajnime te vazhdueshme ne fushen e shitjeve

-Mundesi rritje profesionale 

-Ambjent i kendshem dhe dinamik 

-Orari 13:00 -21:00 ( 1 ore pushim dreke e perfshire ne orarin e punes)
-Fundjava pushim

Behu pjese e stafit te X Capital dhe puno ne fushen e emigracionit Kanadez.