Job Offers in Tirana, Profession Shitese , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/12/2023 15:59 Post ID: 196121


Payment

By Agreement

Pozicioni
Sales
Shitese, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Myslym Shyri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 989

Scrot Store kerkon te punesoje vajza te afta dhe te apasionuara mbas rrobave per te punuar ne butik.

✅Kriteret e punes:


📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune

😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet

👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale


✅Ofrohen:

💰 Pagese e kenaqshme

🙋‍♀️ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍 Adresa: Myslym Shyr (hyrje nga 21, rreth 100m me siper ndodhet pallati i ri i bardhe ne krah te majte)

📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.
Ju mirepresim❕