Job Offers in Tirana, Profession operatore per rrjetet sociale , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/12/2023 20:06 Post ID: 194548


Payment

By Agreement

Pozicioni
Call Center Agent
operatore per rrjetet sociale, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Address Rruga 5 Maji Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 2242

⏩Kerkohet te punesohen 4 operatore per rrjetet sociale
📌 Kriteret :

-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.
-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.

 ✅Ofrojme:

-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalisht.
-Paga shume e kenaqshme
- Puna behet nga zyra

⏱️ Orari 08 00 -16 00 

⏱️ Orari 12 00 - 20 00

-Mbeshtetje e vazhdueshme per te arritur objektivat.


📲📞Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin tone te telefonit  ose ne WhatsApp!

😊 Ju mirepresim!