Job Offers in Tirana, Profession operatore per gjuhet Italiane Gjermane dhe Spanjolle , Beginner/Little experience, Payment 750 Euro. Tirana

Job Offers 07/12/2023 16:08 Post ID: 193348


Payment

750 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
operatore per gjuhet Italiane Gjermane dhe Spanjolle, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address astir - Maps
Reads 1615

Kerkojme operator telefonik per gjuhet, italisht, gjermanisht, spanjisht:

Kriteret:-Disponibilitet full time, orari 10:00-19:00 (fundjava pushim).

-Njohuri te mire te gjuhes perkatese dhe aftesi te mira komunikuese.

-Eksperienca te meparshme perbejne avantazh.

Ofrohet:

-Page baze mujore duke filluar nga 750€ neto + bonuse ditore, javore, mujore

-Kushte te mira pune, staf profesional dhe bashkepunues.

Adresa: Astir, Tirane

📲 Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne nr tone te telefonit ose ne adresen tone