Job Offers in Tirana, Profession Parukiere , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 07/12/2023 13:52 Post ID: 193265


Payment

By Agreement

Pozicioni
Esthetician
Parukiere, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Profesionale
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Sami Frasheri Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 980

Studio  Aurora kerkon te punesoje:

-Parukiere me ose pa eksperienc 

✅Kriteret e punes:

🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet


🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 


👉🏻Ofrohet:

💵 Pagesa e kenaqshme 

 -Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites


📍Adresa:Rruga Sami Frasheri, siper Shtepise se Ofertave

 📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.

Ju mirepresim❕