Job Offers in Tirana, Profession Operatore , Beginner/Little experience, Payment 1,000 Euro. Tirana

Job Offers 19/11/2023 16:09 Post ID: 192772


Payment

1,000 Euro

Pozicioni
Assistant
Operatore, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Address Tirane,Shqiperia - Maps
Reads 2053

Kerkohet Operator/e (vajza) Telefonie per Eart Clinic Dental

Pozicioni
Operator/e Telefonie

Kerkesat jane keto:

-Te kene eksperience ne komunikim ne gjuhen italiane
-Te zoterojne gjuhen Italiane ne nivelin me te mire
-Te kene aftesi ne fushen e shitjeve
- Te jene korrekte dhe ambicioze ne pune


Eart clinic dental offrono keto kushte pune:

Orari i punes eshte 15:00 -19:30 nga è hena ne te shtune, e diela pushim.
-Paga eshte nder me te mirat ne treg. Dhe bunuset jane tejet motivuese, Mos hezitoni te na kontaktoni.

Aplikoni tani!

Jemi klinik dentale jo call center.