Job Offers in Tirana, Profession Punonjes/e Sherbimi , With experience, Payment 55,000 Leke. Tirana

Job Offers 03/12/2023 12:45 Post ID: 190894


Payment

55,000 Leke

Pozicioni
Guard
Punonjes/e Sherbimi , Work Experience: With experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education I Mesem
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Stadiumi Air Albania, Tirane - Maps
Reads 1724

🌞"SIGURIA 17"  Kerkohen punonjes/e sherbimi meshkuj & femra te çertifikuar per sherbim tek Hotel Marriott


✅ Kriteret

🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesem

💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim


✅ Ofrohet: 


🍀 Kushte shume te mira pune 


✨ Staf bashkepunues dhe mikeprites 


💸 Paga neto 55,000 Leke


📍Adresa: Stadiumi Air Albania, Tirane


📞📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne WhatsApp!


😊 Ju mirepresim !