Job Offers in Tirana, Profession edukatore , Beginner/Little experience, Payment By Agreement. Tirana

Job Offers 03/12/2023 21:26 Post ID: 190725


Payment

By Agreement

Pozicioni
edukatore, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Bachelor
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address Rruga Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite - Maps
Reads 1216

πŸ“’ Kopshti Princi i Kalter kerkon te punesoje:

πŸ‘©β€πŸ« Edukatore


⏩ Kriteret e kandidateve:

πŸ™‹β€β™‚οΈ Te jene te rregullta dhe me etike profesionale

😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme

πŸ“Œ Te kene perkushtim gjate orarit te punes

βœ…Me ose pa eksperience te meparshme pune⏩Ofrohet:

πŸ’Έ Pagesa e kenaqshme

⚑ Ambjent komod dhe kushte te mira pune


πŸ“ Adresa: Rruga Rexhep Jella, Blloku i Vilave Selite

πŸ“²πŸ“ž Te gjithe te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit!
😊 Ju mirepresim te beheni pjese e stafit tone!