Job Offers in Tirana, Profession Agjent te gjuhes Gjermane, Italiane, Spanjolle , Beginner/Little experience, Payment 1,000 Euro. Tirana

Job Offers 21/11/2023 23:52 Post ID: 187004


Payment

1,000 Euro

Pozicioni
Call Center Agent
Agjent te gjuhes Gjermane, Italiane, Spanjolle, Work Experience: Beginner/Little experience
👷 Full-Time Job/Internal Full Time
Education Baze
Age E Pa Percaktuar
City - Zone Tirana - Blloku/Liqeni Artificial
Address stadiumi dinamo - Maps
Reads 1565

๐Ÿ“ฃ Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:

๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช Gjermane

๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡น Italiane

๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ Spanjolle

โœ… Cfare Ofrojme :


* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)
* Vete zot vete shkop
* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.
* Pa kod veshje pa rregulla absurde
* Ambjent mikprites dhe fleksibel
* Pune full time 10:00 - 19:00 Fundjava off
* Nje pozicion pune te cilin do e kerkoni por sdo e gjeni askund.


๐Ÿ‘‰ Cfare kerkojme:


* Njohje PERFEKTE(C1 nese nuk ke eksperience, B2 nese ke eksperience) e gjuhes GJERMANE๐Ÿ‡ฉ๐Ÿ‡ช, ITALIANE ๐Ÿ‡ฎ๐Ÿ‡นose SPANJOLLE ๐Ÿ‡ช๐Ÿ‡ธ
* Minimum eksperience ne kufje
* Asgje tjeter

๐Ÿ“Œ Puna eshte shume e thjeshte mjafton te jesh vajze/djale i shkathet dhe e meson shume shpejt.

๐Ÿ“ฒ Na shkruaj ne Whatsapp per te caktuar nje interviste dhe per tu njohur me detajet e punes